Paulina Chylewska zaprasza na test z ekonomii: każdy może się sprawdzić

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 12:56
- Nie traktujmy testu ze śmiertelną powagą, ale jako dobrą zabawę i lekcję o swoich pieniądzach - mówiła w Jedynce Paulina Chylewska.
Audio
  • Paulina Chylewska o Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej (Cztery pory roku/Jedynka)
Paulina Chylewska poprowadzi dzisiejszy test w TVP1
Paulina Chylewska poprowadzi dzisiejszy test w TVP1Foto: Polskie Radio

Dziennikarka poprowadzi w poniedziałek w telewizyjnej Jedynce Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Wezmą w nim udział dobrani w pary politycy, sportowcy i aktorzy, m.in. Małgorzata Pieczyńska, Olga Bończyk, Norbi, Conrado Moreno, Krzysztof Szewczyk, Rafał Królikowski i Olga Bończyk powalczą o 30 tysięcy złotych. Zwycięska para będzie mogła je przeznaczyć na wybrany przez siebie szczytny cel.

Paulina Chylewska tłumaczyła, że nie zna pytań, które dziś padną. - Dzięki temu mam szansę rozmawiać z naszymi gośćmi jak równy z równym. Ja też podczas testu się uczę - powiedziała. Jak zapewniła, na pewno podczas testu nie będzie pytań dotyczących wielkiej ekonomii. - Założenie jest takie, że będzie to test o naszych pieniądzach, domowych budżetach, kredytach i kursach walut - dodała dziennikarka.

Test będzie można też rozwiązać w internecie. Dostępna jest również specjalna aplikacja na smartfony. Początek zabawy w poniedziałek 16 lutego o godz. 20.25.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadził: Roman Czejarek

Gość: Paulina Chylewska, Rafał Królikowski

Data emisji: 16.02.2015

Godz. emisji: 9.00 - 12.00

tj, pg

Czytaj także

Maciej Orłoś poprowadzi Wielki test o żywności. Dobrze gotuje... parówki

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2014 11:24
- Potrafię również obrać ziemniaki, włożyć je do garnka i w odpowiednim momencie je wyjąć, nieźle radzę sobie z jajecznicą - mówił w Jedynce znany dziennikarz.
rozwiń zwiń