Ruszyło Lato z Radiem 2015. "Polka Dziadek" znów nadaje ton

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2015 11:00
W piątek 19 czerwca w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana odbyła się konferencja inaugurująca "Lato z Radiem" 2015. Zaprezentowano szczegóły tegorocznej trasy koncertowej oraz wydarzeń antenowych z nią związanych.
Redakcja Czterech pór roku wakacje spędza w największej trasie koncertowej w Polsce - trasie Lata z Radiem
Redakcja "Czterech pór roku" wakacje spędza w największej trasie koncertowej w Polsce - trasie Lata z RadiemFoto: Bartosz Wojciechowski/Polskie Radio

We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia "Lato z Radiem" odwiedzi 20 miejscowości: Uniejów, Włocławek, Tarnowo Podgórne, Skoki, Grodzisk Mazowiecki, Rudę Śląską, Darłowo, Stegnę, Inowrocław, Czersk, Zamość, Stalową Wolę, Ciechanów, Płock, Braniewo, Krynicę Morską, Wyszków, Nowe Miasto Lubawskie, Drezdenko i Wałcz.

Lato z Radiem - sprawdź, jak bawiliśmy się w latach poprzednich >>>

Gwiazdami tegorocznego "Lata z Radiem" będą: Maryla Rodowicz , Perfect , Hey , Zakopower , Andrzej Piaseczny , Ewa Farna , Kayah , Blue Café , Golec uOrkiestra , Afromental, Rafał Brzozowski , Mrozu, Kombii, Kasia Kowalska, Stachursky, Pectus, Piersi, Sylwia Grzeszczak, Enej , Ewelina Lisowska, Ryszard Rynkowski, Kombi, Formacja Nieżywych Schabuff, Menchester, Loka, Papa D, Red Lips, Czarno Czarni, K.A.S.A The CzadMakers, Big Cyc, Łzy, Szafa Gra.

Nie zabraknie również innych atrakcji – uczestnicy imprez będą mieli okazję zobaczyć emocjonujące widowisko iluzjonisty Macieja Pola oraz program dla dzieci przygotowany przez Centrum Uśmiechu. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Pierwszego Programu Polskiego Radia będą Sława Bieńczycka, Karolina Rożej i Roman Czejarek. Transmisje z występów będzie można usłyszeć na antenie Radiowej Jedynki, a także obejrzeć na stronie internetowej latozradiem.pl oraz na stronie radiowej Jedynki.

Podczas piątkowej konferencji zaprezentowano również maskotkę "Lata z Radiem" 2015, sympatycznego zółwika.

/

Pierwszą w tym roku audycję "Lata z Radiem" nadano na antenie Radiowej Jedynki w sobotę 20 czerwca. Słynna "Polka Dziadek" zabrzmiała już po raz 44. w historii. Do końca lata jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce pojawiać będzie się na antenie od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-12.00, a w niedziele od 10.00 do 12.00.

Do końca sierpnia na antenie Jedynki dodatkowo pojawi się cykl - "Lato z Radiem Extra", emitowany w weekendy w godz. 16.00-23.00, oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" (w nocy z soboty na niedzielę, godz. 23.00-3.00).

/

mat.promocyjne/tj/pg

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2015. Zapraszamy na koncerty gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 18:00
W sobotę 20 czerwca na antenie Radiowej Jedynki po raz pierwszy w tym roku nadano audycję "Lato z Radiem". Słynna "Polka Dziadek" zabrzmiała już po raz 44. w historii.
rozwiń zwiń