X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki biją rekordy. Na drugiej licytacji zebraliśmy 10 410 złotych

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 12:00
Druga licytacja i rekord pobity. We wtorek suma na koncie Choinek Jedynki urosła do 19 360 złotych. Rekord pobiła praca prof. Jana Lubińskiego.
Fragment pracy prof. Jana Lubińskiego
Fragment pracy prof. Jana LubińskiegoFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

We wtorek (8.12) pod Jedynkowy młotek poszły dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchuć, prof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu Pectus. Słuchacze najwyżej wylicytowali pracę światowej sławy genetyka, prof Lubińskiego. Osiągnęła ona cenę 3410 złotych. Po drugiej licytacji skarbonka Choinek Jedynki wzbogaciła się w sumie o 10410 złotych.

Czytaj także:
Choinki malowanie-1.jpg
Przyjaciele Jedynki malowali "Magię Świąt"

Na poniedziałkową (7.12) licytację wystawionych było 5 prac: Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego.

Praca Ireny Santor i Zbigniewa Korpolewskiego zastała wylicytowana za 2300 złotych, a w sumie zebrano 8950. Dwa dni licytacji pozwoliły zebrać już 19360 złotych.

W sobotę 5 grudnia w sali konferencyjnej Polskiego Radia znani ludzie sportu, nauki, kultury i sztuki malowali swoje wizje Choinek Jedynki. Ich obrazy, a także dzieła przekazane przez prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę, Annę Dymną i Adama Nawałkę wraz z jego zespołem doradców zostaną zlicytowane na specjalnych aukcjach, które odbędą się w na antenie radiowej jedynki w audycji "Cztery pory roku" w dniach od 7 do 11 grudnia.

Choinki Jedynki. Szczegóły akcji >>>

/

XIV akcja i aukcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki 2015" odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Na aukcję wystawionych zostanie również 6 prac wykonanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz 6 autorstwa podopiecznych Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Dzięki młodym artystom oraz zaproszonym do udziału w akcji znanym Polakom, których prace plastyczne zostaną zlicytowane w grudniu na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia, pomoc otrzymają podopieczni obu fundacji.

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna: bardzo już tęskniłam za "Choinkami Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 13:56
- Cały rok czekam na ten czas radości. Zdążyłam zrobić już nawet jedną szopkę. Namawiam wszystkie dzieci, żeby również przygotowały swoje prace – mówi Anna Dymna, aktorka i założycielka Fundacji "Mimo Wszystko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zebraliśmy 8950 złotych. Pierwsza licytacja Choinek Jedynki zakończona

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 12:47
Pierwsza licytacja Choinek Jedynki 2015 już za nami. Nasi słuchacze jak zwykle nie zawiedli. Najwyżej wylicytowana została praca przygotowana przez Irenę Santor i Zbigniewa Korpolewskiego.
rozwiń zwiń