Kolejna okazja na zdobycie niezwykłych prac. Licytuj i pomagaj dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 17:00
Dziś do zdobycia dzieła Blue Café, Mai Bohosiewicz, Agnieszki Kunikowskiej, Tomasza Sekielskiego i Danuty Stenki.
Kolejna okazja na zdobycie niezwykłych prac. Licytuj i pomagaj dzieciom

We wtorek (08.12) pod Jedynkowy młotek poszły dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchućprof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu PectusW poniedziałek (7.12) zostało wylicytowanych 5 prac. Były to kompozycje Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego

Natomiast w środę (9.12) do zdobycia będą dzieła Blue Café, Mai BohosiewiczAgnieszki Kunikowskiej, Tomasza SekielskiegoDanuty Stenki.

>>> Choinki Jedynki 2015 - zobacz licytowane prace

Czytaj także:
Lubiński_wtorek 1200x660.jpg
Choinki Jedynki biją rekordy. Na drugiej licytacji zebraliśmy 10410 złotych

W tym roku obrazki pod hasłem "Magia świąt" namalowali: Danuta StenkaMarek Dutkiewicz, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, prof. Jan LubińskiGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Małgorzata Glinka-Mogentale z rodziną, Andrzej Komorowskiprof. Andrzej Markowski z córką Emilką, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Anna Czerwińska, Krzysztof Kiljański z rodziną, Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem, Tomasz Sekielski z rodziną, Agnieszka Kunikowska. Namalowaną wspólnie pracę przekaże również trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Specjalnie wykonany medalion przekazała też małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną.

Czytaj także:
Agata Kornhauser-Duda 1200.jpg
Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Namalowane prace będą licytowana na aukcjach, które odbywać się będą na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12)

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby  Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w środę (8.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

ag/tj

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń