Rafał Królikowski: pozwólmy sobie być ludźmi

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2016 15:41
- Na przestrzeni ostatnich 26 lat Polska zmieniła się na lepsze. Nie wszystko jest idealne, popełniamy również błędy, ale jesteśmy tylko ludźmi - mówi w "Czterech porach roku" aktor.
Audio
  • Rafał Królikowski o relacjach z bliskimi, wierze w Boga i zmianach, jakie zaszły w Polsce po 1989 r. (Cztery pory roku/Jedynka)
- Jestem wierzący, ale praktykuję wtedy, gdy czuję taką potrzebę - mówi Rafał Królikowski
- Jestem wierzący, ale praktykuję wtedy, gdy czuję taką potrzebę - mówi Rafał KrólikowskiFoto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP/PAP

Rafał Królikowski to szczęśliwy mąż i ojciec dwóch nastoletnich synów. W wywiadach woli jednak nie chwalić się udanym życiem prywatnym. - Nigdy nie chcę mówić na ten temat. Zauważyłem, że ilekroć moi znajomi lub inne osoby mówili publicznie o jakimś szczęściu rodzinnym, to potem bardzo szybko im się to wszystko waliło - tłumaczy gość Jedynki.

Czytaj także
para kłótnia milczenie 1200.jpg
Dlaczego nie umiemy ze sobą rozmawiać?

Choć Rafał Królikowski nie jest częstym bohaterem prasy plotkarskiej, ostatnio serwis Pudelek odnotował jego 49. urodziny. Aktora bardzo zaskoczyły komentarze, jakie znalazł pod artykułem...

Z audycji można dowiedzieć się również, jakie pomieszczenia klasztoru na Jasnej Górze Rafał Królikowski zwiedzał w towarzystwie samego generała zakonu paulinów, jak poznał się ze swoją żoną i przy jakiej piosence Katarzyny Groniec dostaje ciarek na plecach.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Rafał Królikowski (aktor)

Data emisji: 6.01.2016

Godzina emisji: 11.16

pg/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nie jestem łakomym kąskiem dla paparazzi"

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 11:38
- Myślę, że w moim zawodzie, tych wszystkich wzlotach i upadkach, bardzo ważna jest rodzina oraz stabilny tzw. prywatny background - mówił w Jedynce aktor Rafał Królikowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Królikowski w spektaklu o Osieckiej

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 13:56
Rafał Królikowski zagra i zaśpiewa w spektaklu napisanym według książki, która z kolei powstała na podstawie listów Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory "Listy na wyczerpanym papierze". Książka zawiera niepublikowaną do tej pory korespondencję twórców z lat 1964-1966.
rozwiń zwiń