Karta czy gotówka? Co lepsze na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 18:30
Czy każda karta polskiego banku będzie honorowana przez bankomat za granicą? Jak zabezpieczyć się przed utratą pieniędzy z konta na wypadek kradzieży karty?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Co jeśli bankomat "połknie" gotówkę? Czy płacenie kartą jest droższe niż gotówką? Te i wiele innych pytań w sprawie używania kart bankowych zadamy gościowi naszej audycji Robertowi Łaniewskiemu, prezesowi Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Początek rozmowy o 9.10. 

Po godzinie 10.10 porozmawiamy o wielkim wydarzeniu kulturalnym - XVII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Sopot 2017. 

Powrócimy także do tematów poradnikowych. O godzinie 10.40 zastanowimy się czym wypełnić apteczkę na wakacje, a o 11.10 zajmiemy się przygotowaniem roweru na lato. O tym jak przygotować się do wyprawy rowerowej powie Henryk Sytner- dziennikarz Radiowej Trójki, od wielu lat propagator aktywnego spędzania czasu, m.in. jazdy na rowerze i na nartach, pomysłodawca popularnej akcji rowerowej - "Wakacje na dwóch kolkach". 

Na audycję Cztery pory roku w poniedziałek (19.06) w godz. 9.10-12.00 zaprasza  Małgorzata Raducha.

zi


Zobacz więcej na temat: wakacje karty płatnicze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Nie daj się powakacyjnej depresji! Jak wrócić do życia po urlopie?

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 16:46
Jeszcze niedawno słońce, plaża, posiłki podawane do stołu i spanie do woli. Nagle wszystko się zmienia i znów większość dnia spędzamy w pracy. Szef myśli, że nasza wydajność jest teraz znacznie większa, a my marzymy tylko o kolejnym wyjeździe. Czy da się bezboleśnie wrócić do swoich obowiązków po wakacjach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjne wyjazdy dzieci i młodzieży. Na co uważać?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 14:01
Od jakiego wieku można dziecko bez obawy wysłać na kolonie, a kiedy zaufać i pozwolić na samodzielny wyjazd pod namiot ze znajomymi? I o czym przed takim wyjazdem porozmawiać?
rozwiń zwiń