X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 11:15
To niezwykły album dla miłośników Ireny Santor i Solca Kujawskiego. Znajdą się w nim między innymi unikatowe zdjęcia z archiwum rodzinnego artystki publikowane po raz pierwszy. O albumie porozmawiamy z piosenkarką w radiowej Jedynce
Fragment okładki albumu Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski
Fragment okładki albumu "Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski"Foto: mat. promocyjne

santor irena dziecko 280x280.jpg
Irena Santor w dzieciństwie fot. archiwum prywatne

Album zawiera wspomnienia artystki z dzieciństwa spędzonego w Solcu, najważniejsze wydarzenia w życiu pani Ireny i kalendarium wydarzeń, które zmieniły Solec Kujawski w dynamiczne miasto. To opowieść o szczęśliwym powrocie po latach, do dobrego miejsca w dobrych czasach.

Autorzy: Urszula Guźlecka - tekst (debiut literacki) i Marek Chełminiak - fotografie. Uroczysta premiera 14 września 2017 roku w Solcu Kujawskim. Wydarzenie objęte zostało patronatem medialnym radiowej Jedynki. Polskie Radio ma w Solcu Kujawskim swoje Centrum Nadawcze.

***

Do słuchania rozmowy w "Czterech porach roku" w czwartek (14.09) po godz. 9.00 zapraszają Paweł Sztompke i Roman Czejarek.

ag/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jesteśmy na wczasach" ma autentyczną dedykację

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2016 15:18
- Byliśmy z Wojtkiem Młynarskim w trasie, w Zakopanym. Spotkaliśmy tam przeziębionego basistę, który zapowiadał piosenkę "dla panny Krysi" – wspomina  Janusz Sent, kompozytor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od zakochania do szaleństwa jeden krok

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 16:13
W łacinie jedna litera różni zakochanie od szaleństwa - amantes (zakochani) i amentes (szaleni). - To znaczy, że wszyscy zakochani są zwariowani, ale odwrotnie niekoniecznie - śmieje się Krystyna Gucewicz.
rozwiń zwiń