X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zwierzęta, które zapisały się w historii Polski i świata

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 13:07
Kasztanka marszałka Piłsudskikegho, Niedźwiedź Wojtek II korpusu, czy konie władców Jana III Sobieskiego – Pałasz, biorący udział w bitwie pod Wiedniem oraz Bucefał, koń Aleksandra Wielkiego. To niektóre ze zwierząt, które zapisały sie na kartach historii.
Krakowski pomnik niedźwiedzia Wojtka adoptowanego przez przez żołnierzy armii Władysława Andersa
Krakowski pomnik niedźwiedzia Wojtka adoptowanego przez przez żołnierzy armii Władysława AndersaFoto: Wikimedia Commons/Skabiczewski/CC BY-SA 4.0

Te listę z pewnością można uzupełnić choćby o gęsi, które uratowały Rzym, czy King Konga lub psa Szarika, choć one akurat bardziej zapisał się w historii polskiej i światowej kinematografii. O słynnych zwierzakach w rozmowie z historykiem, prof. Michałem Kopczyńskim.

W Dniu Ubezpieczeń na antenie radiowej Jedynki spotkanie z Piotrem Arakiem z firmy doradczej Deloitte. Porozmawiamy o wpływie ubezpieczeń na gospodarkę, ale również na poprawę jakości życia (np. zdrowie, wyższe emerytury etc.)

Agnieszka Kunikowska będzie omawiać wyróżnione przez jurorów prace nadesłane przez najmłodszych Słuchaczy w konkursie "Choinki Jedynki".

W cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem" spotkanie z Nulą Stankiewicz, wokalistką, która wydała właśnie album z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

Zapowiemy też Ogólnopolską Konferencję "Człowiek w obliczu uzależnień".

***

Do słuchania "Czterech pór roku" w czwartek (23.11) w godz. 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czym możemy zarazić się od domowego pupila?

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 13:19
Masz w domu psa, kota albo kanarka? Czy wiesz jakimi chorobami mogą cię zarazić i jak się przed nimi uchronić? Za pieszczoty z pupilem możemy zapłacić własnym zdrowiem, jeśli nie dopilnujemy jego zdrowia oraz zasad higieny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co naprawdę lubią jeże?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 20:40
Na pewno nie jabłka, choć to właśnie z jabłkami na grzbietach najczęściej je widujecie na ilustracjach w książkach.
rozwiń zwiń