X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 14:25
- Cokolwiek by się nie działo gdzieś po drodze, to zawsze i tak wracałam do muzyki - mówi artystka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem". 
Audio
  • Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze (Już taka jestem/Cztery pory roku/Jedynka)
Kasia Cerekwicka w studiu radiowej Jedynki
Kasia Cerekwicka w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Katarzyna Cerekwicka zdradza, że talent odkryła dzięki mamie. - Mama śpiewała mi piosenki, kołysanki, uczyła mnie śpiewać, grać na flecie - mówi piosenkarka.

- Były w moim życiu momenty, kiedy żałowałam, że poszłam ścieżką muzyczną, ale teraz jestem w momencie takiej samoświadomości, kiedy wiem, czego chcę, czego zawsze w życiu szukałam. Śpiew to dla mnie coś więcej niż tylko praca. To jest moje powietrze, którym oddycham - podkreśla rozmówczyni Jolanty Fajkowskiej. - Kiedyś myślałam, że brakuje mi przebojowości. Teraz wiem, że czasami taka długa droga do sukcesu daje większą satysfakcję, niż sukces osiągnięty szybko - dodaje.

Jak Katarzyna Cerekwicka trafiła do szkoły samochodowej? Dlaczego rok 2017 był dla niej wyjątkowy? Za kim tęskni? Jakich mężczyzn lubi? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki/taka jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Katarzyna Cerekwicka (piosenkarka)

Data emisji: 5.12.2017

Godzina emisji: 9.49

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nula Stankiewicz: miłość jest tym, co nas napędza

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 15:42
- Muzyka to wypadkowa talentu, miłości, pasji, siły przebicia oraz trochę szczęścia i umiejętności - mówi artystka w audycji Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem".
rozwiń zwiń