X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trudne relacje tata - córka. Jak nie popełniać błędów?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 13:15
W najbliższą sobotę 17.11.2018 rozpocznie się Międzynarodowe Forum Tato.Net, którego głównym celem jest nauczanie ojców jak być dobrymi dla swoich dzieci.
Audio
  • Relacje tata-córka na Forum Tata.Net (Cztery pory roku/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

- Bardzo istotne jest to, aby docenić obie role rodziców w procesie wychowawczym dziecka. Tata jest pierwszym mężczyzną w życiu córki, jest to pierwszy wzorzec męski, który definiuje jej kim tak naprawdę jest facet. Bardziej lub mniej świadomie dziecko przenosi to potem na swoje przyszłe życie - powiedział w audycji Maciej Frasunkiewicz, psycholog Uniwersytetu SWPS.

– Córka przez ojca powinna być doceniona i dowartościowana, ale też nie przesadzając. Nie chodzi o to, żeby taką młodą kobietę zagłaskać, albo zrobić z niej księżniczkę, chodzi o to, żeby córka czuła się bezpiecznie i czuła, że jest ważna dla ojca. W tym momencie uczy się ona jak zachowuje się facet wobec kobiety - dodał.

W świecie dziecka rodzice mają władzę absolutną. Moment, w którym dziecko odkrywa, że mama i tata nie zawsze mają rację jest dla niego przełomowy i czasami szokujący. "Miłość & Szacunek" to hasło X Międzynarodowego Forum Tato.Net. Zapraszamy do odsłuchania naszej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Maciej Frasunkiewicz (psycholog Uniwersytetu SWPS)

Data emisji: 14.11.2018

Godzina emisji: 10.10

gs/abi


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak