Ofiaruj prezent gwarantujący niezapomniane przeżycia

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 11:19
Każdy z niecierpliwością czeka na wigilijny wieczór i moment otworzenia świątecznych prezentów. Niestety dla 85 proc. z nas ta magiczna chwila kończy się rozczarowaniem.
Audio
  • Filip Sosnowski o udanych i nietrafionych prezentach gwiazdkowych (Cztery pory roku/Jedynka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock.com/Sky Antonio

Statystyka pokazuje, że aż 85 proc. Polaków przyznaje się do tego, że dostało niechciany prezent. Skarpetki, krawaty, słodycze, kosmetyki wciąż znajdują się w czołówce najczęściej wręczanych upominków. Zwyczaj wręczania tradycyjnych, a co za tym idzie - bardzo przewidywalnych prezentów, najpewniej jest reliktem z czasów, gdy sklepowe półki świeciły pustkami. Święta dawały okazję ku temu, by kupić coś, czego na co dzień nie można było dostać. Dziś, ofiarowując taki niewyszukany prezent, ryzykujemy, że osoba obdarowana po prostu się obrazi. 

Gość audycji - Filip Sosnowski z serwisu Prezent Marzeń mówił, że obecnie prezenty tradycyjne ustępują prezentom w formie przeżyć i w formie voucherów. – Szukamy już nie tyle tradycyjnych rzeczy jak na przykład skarpetek czy perfum, do których dostęp ma każdy i w każdym momencie, ale emocji. Ktoś, kto piętnasty raz z rzędu dostaje czekoladę, może czuć się znużony – tłumaczył gość.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której gość podawał przykłady prezentów, które z pewnością ucieszą obdarowaną osobę.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Filip Sosnowski (serwis Prezent Marzeń)

Data emisji: 10.12.2018

Godzina emisji: 9.15

abi/kd

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezpieczne zabawki na święta

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 15:40
- Z corocznych kontroli wynika, że przedsiębiorcy, importerzy czy producenci nie mają świadomości, że na każdej zabawce powinien być na przykład znak CE - opowiada Małgorzata Cieloch z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. - Każda zabawka, która jest wprowadzona na europejski rynek, powinna być bezpieczna i znak CE jest tego zapewnieniem - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: rozgrzewanie samochodu przed jazdą nie ma sensu

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 10:24
- Zimą należy jeździć tak, jakby pedały w samochodzie miały parzyć w stopy. W przypadku pedału gazu jest to bardzo dobra rada. Starajmy się bardzo delikatnie operować gazem – radził Damian Śmigielski, ekspert motoryzacyjny.
rozwiń zwiń