X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W tych zawodach bez problemu znajdziesz zatrudnienie

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 14:39
Wydawałoby się, że wśród tych najpilniej poszukiwanych pracowników prym wiodą informatycy. Owszem, są cenieni na rynku pracy, ale zupełnie inna profesja jest powszechnie poszukiwana i to od lat.
Audio
  • Najbardziej poszukiwani pracownicy (Cztery pory roku/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock, Minerva Studio

Jeszcze kilka lat temu pracodawcy poszukiwali specjalistów od marketingu, reklamy i zarządzania. Ale badania prowadzone w ostatnich 12 miesiącach pokazują, że te trendy się zmieniają. - Teraz jest bardzo duży popyt na obszary techniczne i osoby związane z branżami budownictwo, nieruchomości, logistyka - mówi Łukasz Marciniak z pracuj.pl.

Aczkolwiek przyznaje, że największe zapotrzebowanie jest na wykwalifikowanych handlowców i osoby obsługujące klienta. - Na całym świecie sprzedaż i obsługa klienta są bardzo ważnym aspektem pracy praktycznie każdej organizacji, która zarabia pieniądze - wyjaśnia. Na jego portalu jest też duże zainteresowanie pracownikami fizycznymi, do których zalicza zarówno sprzątaczkę, jak i kierowców.

Warto zwrócić uwagę, że zawód możemy zdobyć najfajniejszy na świecie, ciekawy i rozwijający. Problem w tym, żebyśmy w tym zawodzie dostali pracę i to jeszcze w miarę porządnie wynagradzaną.

Gdzie najłatwiej w Polsce znaleźć pracę? Co warto wziąć po uwagę posyłając dziecko do nauki zawodu?

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Łukasz Marciniak (Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w Grupie pracuj.pl)

Data emisji: 21.01.2019

Godzina emisji: 11.12

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Kalbarczyk: niewidomi na rynku pracy mają problem. Wielu wykonuje pracę o nic

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 13:57
- Na rynku pracy niewidomi są widoczni na różne sposoby, ale w Polsce duża ich część wykonuje taką pracę, która nie wiąże się z czymś szczególnie i jest o nic. To duży problem – powiedział na antenie Jedynki w audycji "W samo południe" Marek Kalbarczyk, prezes Fundacji Szansa dla Niewidomych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rynek pracy: w 2019 roku największe problemy z pracą będą mieli ekonomiści

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 10:36
Coraz więcej firm może mieć problem z obsadzeniem wolnych stanowisk – wynika z najnowszej prognozy Barometru zawodów na 2019 rok autorstwa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Najtrudniej będzie znaleźć pracowaników z branży budowlanej, produkcyjnej i transportowej.   
rozwiń zwiń