X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filmik do CV, czyli jak podnieść swoje szanse na rekrutacji

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 16:06
Gdy tworzymy CV w celu poszukiwania upragnionej pracy, często skupiamy się na tym, aby wypunktować najbardziej imponujące doświadczenia i umiejętności, a wszystko to zamieścić w oryginalnym i przejrzystym szablonie. Co w momencie, gdy pracodawca wymaga od nas również krótkiego filmiku, który zdecyduje o kolejnym etapie rekrutacji?
Audio
  • Rafał Masny w rozmowie o tym, jak nakręcić skuteczny film do swojego CV. (Cztery pory roku/Jedynka)
Rafał Masny - vloger
Rafał Masny - vlogerFoto: Polskie Radio

Nastały czasu, w których komunikacja za pomocą listów dotyczy głównie osób starszych albo romantyków, którzy chcą się wyróżnić niekonwencjonalną metodą okazywania uczuć. Pocztę zastąpiły e-maile, a główną przestrzenią komunikowania stał się Messenger. Nie mając do dyspozycji komputera, trudno mówić o efektywnym porozumiewaniu się, poszukiwaniu pracy, nie wspominając już o stworzeniu CV. 

Papierowa forma CV jest obiektywna, gdyż potencjalny pracownik nie doświadcza dyskryminacji ze względu na swój wygląd. Istnieją jednak branże, w których pracodawcy traktują wygląd, jako ważne kryterium zatrudnienia. Jak podejść do tematu nakręcenia video, aby zwiększyć swoje szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji? Słynny i ceniony youtuber i vloger Rafał Masny zaleca: - Warto wypunktować sobie tematy, jakie chcielibyśmy poruszyć w filmie. Polecam również zapisać słowa "klucze" - mówi.

Jak i czym nakręcić skuteczny film promujący do CV? Czego się wystrzegać, a nad czym pochylić się szczególnie? Posłuchaj całej rozmowy z ekspertem. 

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Rafał Masny (youtuber, vloger)

Data emisji: 26.02.2019

Godzina emisji: 9.07

K.A/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Alkoholizm wśród kobiet. Smutek utopiony w eleganckim szkle

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:28
Obraz wykształconej, eleganckiej kobiety nie współgra nam z obrazem uzależnienienia. Jak się okazuje - pod osłoną wykwintnych trunków coraz częściej zaczyna kiełkować alkoholizm, który w początkowej fazie może być niedostrzegany przez społeczeństwo. Kiedy można mówić o problemie nadużywania alkoholu u kobiet?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kradzież firmowego mienia. Od długopisu do dużego przekrętu?

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 10:22
Wynoszenie kartek do drukarki, długopisów, środków czystości, a w skrajnych sytuacjach - baz danych i dużych sum pieniędzy. Co jeśli pracownik okrada swojego szefa? Co w sytuacji gdy personel doświadcza niesprawiedliwości ze strony pracodawcy i próbuje sprytnie rekompensować sobie stratę?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Self - publishing", czyli jak samodzielnie wydać książkę

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 11:11
Wiele dobrych powieści kurzy się w szufladach w oczekiwaniu na łaskawą akceptację ze strony dużego wydawnictwa. Jak wziąć sprawę w swoje ręce i samodzielnie wydać książkę?
rozwiń zwiń