X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Caritas Polska z pomocą w małym Dżibuti

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 14:16
W niedzielę na antenie radiowej Dwójki będzie można wysłuchać wyjątkowego koncertu „Polska pomaga”. Dzięki prowadzonej podczas wydarzenia zbiórce sms-owej Caritas Polska zorganizuje wsparcie dla mieszkańców Wenezueli. To dobra okazja, by przypomnieć, że Caritas stara się być obecna wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy. Ta instytucja dotarła nawet do dalekiego Dżibuti.
Audio
  • Caritas Polska z pomocą w Dżibuti (Cztery pory roku/Jedynka)
Barwy narodowe Dżibuti
Barwy narodowe DżibutiFoto: Pixabay

Dżibuti położne jest we wschodniej Afryce. Ten kraj stał się oazą dla uchodźców z sąsiednich państw, w których trwają konflikty. W Dżibuti schronienia szukają m.in. Jemeńczycy. Panujący od czterech lat konflikt w ich ojczyźnie jest jednym z największych kryzysów humanitarnych.

Maleńki kraj, który już wcześniej przyjął tysiące uchodźców z Somalii nie radzi sobie z napływem kolejnych szukających schronienia osób. Dlatego w pomoc dla Jemeńczyków przebywających na obczyźnie zaangażowała się Caritas Polska.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego materiału.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadziła: Małgorzata Raducha

Materiał reporterski: Małgorzata Głogowska

Data emisji: 25.04.2019

Godzina emisji: 10.43

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polska Pomaga". Akcja Caritas Polska nie tylko dla Wenezueli

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 14:40
W niedzielę 28 kwietnia 2019 odbędzie się wyjątkowy koncert wielkanocny, będący podziękowaniem dla Polaków za gotowość niesienia pomocy potrzebującym na świecie. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony mieszkańcom Wenezueli. Ale Polska pomaga nie tylko Wenezueli.
rozwiń zwiń