X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundusz Sprawiedliwości wspiera kliniki ratujące ofiary przestępstw

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 13:55
Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, wspiera kliniki, w których będą się leczyć, bądź walczyć o życie ofiary przestępstw, a także wypadków. Gościem "Czterech pór roku" był Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości. 
Audio
  • Fundusz Sprawiedliwości wspiera kliniki ratujące ofiary przestępstw (Cztery pory roku/Jedynka)
Sebastian Kaleta, kandydat PiS w wyborach do PE
Sebastian Kaleta, kandydat PiS w wyborach do PEFoto: PR

- Ten fundusz jest finansowany przez osoby, które popełniły przestępstwa, a środki idą do osób wobec których popełniono przestępstwo lub na różnego rodzaju działania profilaktyczne, które przeciwdziałają skutkom przeciwdziałania przestępstw. Ofiary wypadków drogowych są jedną z grup osób, do których ta pomoc jest szeroko adresowana z tego funduszu - mówi wiceminister Sebastian Kaleta. 

Fundusz sprawiedliwości zawarł 16 umów z różnymi szpitalami na kwotę 9 mln złotych. Jednymi ze szpitali są Centralny Szpital Kliniczny MSWiA oraz szpital w Otwocku. - Są to placówki, w których Fundusz Sprawiedliwości sfinansuje specjalistyczny sprzęt, który pomaga replantacji kończyn. Tego sprzętu  w tych szpitalach brakowało i pojawi się on w tych szpitalach dzięki wsparciu Funduszu Sprawiedliwości - dodaje gość audycji. 

Fundacja "A kogo"" pod kierownictwem Ewy Błaszczyk zajmuje się systemowym rozwiązaniem problemów osób przebywających w śpiączce. Teraz Fundusz Sprawiedliwości sfinansuje również działającą przy fundacji Klinikę Budzik, dla dorosłych. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

*** 

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Sława Bieńczycka

Gość: Sebastian Kaleta (wiceminister sprawiedliwości) 

Data emisji: 10.10.2019

Godzina emisji: 11.22

ans


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak