Chustowy flash mob zatańczy dla małej Zosi

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 13:31
15 grudnia równo o godz. 16.00 w 9 miastach w Polsce ponad setka osób zatańczy ten sam taniec – taniec rodziców z dziećmi w chustach lub nosidłach. Akcja ma charakter charytatywny i zorganizowano ją dla małej Zosi z Białegostoku. 
Audio
  • Chustowy flash mob zatańczy dla małej Zosi (cztery pory roku/Jedynka)
plakat wydarzenia
plakat wydarzenia Foto: mat. prmocyjne

- Każdy koordynator swojego miasta, który zgłosił swoja grupę, ustala gdzie trenują. Najczęściej są ta sale specjalnie wynajmowane pod ten cel albo udostępniane nieodpłatnie przez jakieś właśnie ośrodki. (...) Trenujemy choreografię i jednego dnia o jednej godzinie wszystkie zgłoszone miasta - oraz te, które się nie zgłosiły, a chcą nas zaskoczyć- zbierają się w jednym miejscu i tańczą - mówi Joanna Panicz, organizatorka akcji. 

Gość audycji poinformowała, że co roku przedsięwzięcia wybierany jest jeden utwór polski. W tegorocznej edycji jest to piosenka Gromee i Sound'n'Grace - Zaśnieżone miasta. 

źródło: Kingztown Music/Youtube 

Dla Zosi 

Chustowy flash mob zatańczy dla maleńkiej Zosi, która 20 grudnia skończy rok. - Jest to jedna z sióstr bliźniaczek. Dziewczynki są córkami jednej z naszych koordynatorek z 2017 roku z Białegostoku. Właśnie ta historia mnie bardzo urzekła, bo Zosia jest w trudniejszej sytuacji zdrowotnej, wymaga pomocy, rehabilitacji i postanowiliśmy, że dla niej zatańczymy - dodaje Joanna Panicz. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku 

Prowadzą: Marzena KawaDaniel Wydrych 

Gość: Joanna Panicz (organizatorka akcji świątecznego ogólnopolskiego tanecznego flash moba chustowego) 

Data emisji: 9.12.2019 r. 

Godzina emisji: 11.22

ans 

Czytaj także

Finał "Szlachetnej Paczki". Pomoc otrzyma prawie 15 tys. rodzin

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 12:49
Trwa finał 19. akcji "Szlachetna paczka". Kilka tysięcy wolontariuszy w sobotę i w niedzielę dostarczy do ponad 14 i pół tysiąca potrzebujących rodzin paczki z darami.
rozwiń zwiń