Miłość nie zna wieku

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 08:59
Siwy włos na skroni nie przeszkadza, żeby mógł wybuchnąć gejzer uczuć. Miłość nie przynależy jedynie do młodych. Seniorzy również są podatni na to uczucie, choć może wygląda ono inaczej i bardziej dojrzale niż u młodych. W "Czterech porach roku" będziemy mówić o miłości możliwej w każdym wieku, bo luty to wszak miesiąc walentynek.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Perfect Wave

emeryci seniorzy 1200 free
Randkowanie po sześćdziesiątce

Opowiemy też o gwiazdach Hollywood, które znalazły miłość i szczęście w dojrzałym życiu.

Dopiero drugi raz jest obchodzony Dzień Nauki Polskiej. Z tej okazji przypomnimy, że Polacy są twórcami wielu patentów i wynalazków m.in. wycieraczek samochodowych, grafenu, niebieskiego lasera czy metody tworzenia kryształów krzemowych.

Będą również "Poradnik koronawirusowy", kolejne notowanie Turystycznej Listy Przebojów PL, konkursy i kolejny odcinek powieści "Dole i niedole dzielnego żołnierza Szwejka" Jaroslava Haška, a w roli tytułowej Krzysztof Kowalewski. 

***

Do słuchania "Czterech pór roku" w piątek (19.02) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Joanna Racewicz.

ag

Zobacz więcej na temat: senior miłość wynalazcy

Czytaj także

"Na zawsze razem" - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2018 11:00
Kazimierz Porębski jest emerytowanym pracownikiem poczty i kolekcjonerem znaczków. Poza tym zapalonym wędkarzem i turystą. Ale najważniejsza dla niego jest żona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ta nasza miłość" - reportaż Hanny Wilczyńskiej-Toczko

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 07:00
Spotkali się po 47 latach od burzliwego, młodzieńczego rozstania. Byli parą w liceum, jednak ich drogi się rozeszły. Założyli rodziny, mają dorosłe dzieci i wnuki. A przez te wszystkie lata nie zapomnieli o sobie.
rozwiń zwiń