X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

6 listopada - Sobota w Czterech Porach Roku

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2010 04:00
Ciekawe tematy...
Audio

Zajmiemy się najczęściej poruszanym tematem przez kobiety. A mianowicie jak nie utyć jesienią i zimą gdy mamy ochotę na rozgrzewające, kaloryczne potrawy. Rad udzieli Alicja Kalińska - dietetyk. 

Kiedy nie mamy co robić wieczorami, może warto zrobić porządek z naszymi zdjęciami. A jak archiwizować, przechowywać zdjęcia cyfrowe, tak by po kilku latach nie zniknęły z płyt CD i naszych komputerów ? Na to pytanie wyczerpująco odpowie Krzysztof Kobus - podróżnik/ fotografik.

Jesienne wieczory sprzyjają także rozmyślaniom. Co by tu wymyślić, żeby zarobić a się nie narobić? Opowiemy jak to było w przypadku twórcy Facebooka.

Ale zdarzają się także sytuacje, kiedy znajdujemy się w jakimś miejscu w odpowiednim czasie i nasze życie diametralnie się zmienia. Anna Luboń - Szef Działu Kultury czasopisma Elle opowie między innymi o tym, jak zmieniło się życie chilijskich górników i życie Suzan Boyle.

Zapraszają

Marta Kielczyk i Sława Bieńczycka 

 

 

Zobacz więcej na temat: elle Facebook komputery
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak