X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs "Zrób sobie radio" rozstrzygnięty!

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 13:00
Zwycięzcą został Andrzej Cieślak z Ostrowa Wielkopolskiego. Wynik ogłoszono podczas 16. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
Audio
  • Andrzej Cieślak zwycięzcą konkursu "Zrób sobie radio"
Andrzej Cieślak (trzyma pudełko z radiem cyfrowym) podczas 16. Pikniku Naukowego
Andrzej Cieślak (trzyma pudełko z radiem cyfrowym) podczas 16. Pikniku NaukowegoFoto: Polskie Radio

- Odbiornik wykonałem w stylu lat 20., z zachowaniem technologii. Jest on w pełni funkcjonalny i służy mi do odbioru Programu I Polskiego Radia - mówił Andrzej Cieślak w plenerowym studiu Jedynki podczas 16. Pikniku Naukowego.

Praca
Radioodbiornik wykonany przez Andrzeja Cieślaka/ foto. A.Cieślak

W rozmowie z Małgorzatą Raduchą i Romanem Czejarkiem szczęśliwy zwycięzca zdradził, że posiada "znaczną kolekcję" odbiorników radiowych. Pasją zaraził go ojciec - "przedwojenny krótkofalowiec".

W nagrodę za zwycięstwo w konkursie Andrzej Cieślak otrzymał radio cyfrowe. Na pozostałych finalistów: Romana Bochniaka, Mariusza i Patryka Spytków, Marka Jakubowskiego i Piotra Michalaka czekały radiowe gadżety. Ponadto każdy z wymienionych wrócił do domu z karnetem do Centrum Nauki Kopernik.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu "Zrób sobie radio" i gratulujemy zwycięzcy!

Zachęcamy do obejrzenia wideo z pracą Andrzeja Cieślaka i pozostałych finalistów, a także do odsłuchania dźwięku z ogłoszeniem wyniku konkursu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ogrodnicy pokażą się na Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 15:36
W sobotę 12 maja w warszawskim Parku Marszałka Rydza Śmigłego spotkać będzie można przedstawicieli najróżniejszych dziedzin i profesji. Swoje stoisko przygotuje m.in. Koło Naukowe Ogrodników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zamień się w policyjnego speca od kryminalistyki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 12:45
Podczas XVI Pikniku Naukowego w sobotę 12 maja będzie można zajrzeć na stoisko Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji. Co się w nim znajdzie – mówił w Jedynce nadkom. Robert Arciszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poćwicz emisję głosu na Pikniku

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2012 14:58
- Przez cały dzień będziemy mówić o głosie i będziemy pokazywać na żywym człowieku w jaki sposób taka praca nad głosem powinna wyglądać – mówiła w Jedynce Alicja Malinowska z Akademii Efektywnej Komunikacji.
rozwiń zwiń