Strejlau: kto wyleci z kadry?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 11:30
Polską kadrę przygotowującą się do Euro 2012 będzie musiało opuścić trzech piłkarzy. - To bolesny moment dla zawodników i dla trenera - mówi trener Andrzej Strejlau.
Audio
Andrzej Strejlau w studiu radiowej Jedynki
Andrzej Strejlau w studiu radiowej JedynkiFoto: Marlena Borawska/PR

Kto opusci kadre polskich piłkarzy dowiemy się 27 maja.

Trener Strejlau zapewnia w radiowej Jedynce, że nie denerwuje się przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy. Wspomina, że nie denerwował się również przed pamiętnym meczem Polaków na Wembley.

Gość "Czterech pór roku" zwrócił uwagę, że na Euro 2012 trenerzy podporządkują wszystko wynikowi, nie bacząc na piękno gry. Przyznał też, że w rankingach polska drużyna wypada najgorzej, a trener Franciszek Smuda miał trudne zadanie, gdyż nasz zespół nie zagrał od kilku lat meczu o znaczącą stawkę.

Rozmowa poprowadzona przez Wiesława Molaka zeszła na deklarację Jana Tomaszewskiego, jakoby miał nie oglądać meczów Euro 2012. Andrzej Strejlau nie wierzy słynnemu bramakrzowi i uważa, że poseł PiS nie wyraził tego, co naprawdę czuje i myśli.

Posłuchaj nagrania całej rozmowy, w której trener ocenia formę polskich piłkarzy, przygotowania do Euro 2012, a także wspomina sukces Polaków podczas mistrzostw świata w 1974 roku.

Polecamy też nasz serwis Euro 2012

(ag)

Andrzej
Andrzej Strejlau i Wiesław Molak
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tylko u nas: polsko-ukraińskie rozmówki w pigułce!

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 13:50
Do Euro 2012 zostały dwa tygodnie. Niektórzy z kibiców wybierają się na Ukrainę. Dobrze wiec byłoby poznać choć parę słów w tym języku. W "Czterech pór roku": samouczek ukraińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaglądamy polskim piłkarzom do talerza

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 09:12
Podczas zgrupowania w Austrii w naszej reprezentacji panuje - jak donoszą dziennikarze - wspaniała, wręcz genialna atmosfera. Piłkarze trenują jak w raju i o nic nie muszą się martwić. Szczególnie o posiłki...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polak powinien kibicować polskiej drużynie"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 10:26
Władze PiS kolejny raz upomną Jana Tomaszewskiego za jego słowa o reprezentacji Polski na Euro 2012.
rozwiń zwiń