Podczas Euro nikt nie będzie się przebierał w hotelu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 11:22
Dariusz Dziekanowski jest zachwycony stadionami na Euro. Za jego czasów ich stan był tak zły, że część zagranicznych reprezentacji zamiast w szatni przebierała się w hotelu.
Audio
Dariusz Dziekanowski
Dariusz DziekanowskiFoto: PAP/Jan Frydrychowski

W przeszłości Dariusz Dziekanowski kilkukrotnie wyrażał się krytycznie o trenerze kadry Franciszku Smudzie. - Możemy się nie zgadzać, ale kibicuję jemu i całej reprezentacji w 100 procentach. Wierzę, że osiągniemy sukces - mówił w Jedynce były asystent Leo Beenhakkera.

Gość "Czterech pór roku" odniósł się także do obiegowej opinii, że Franciszek Smuda to "trener szczęściarz". - Szczęście jest bardzo ważne, ale to powinniśmy wymieniać na samym końcu. Selekcjoner naszej reprezentacji ma kilku zawodników, którzy są na topie, osiągają sukcesy i są młodzi. Kilku następnych jest bardzo perspektywicznych i robi szybkie postępy. Reszta to bardzo solidni zawodnicy.

O prognozach przed meczem z Grecją i całym Euro 2012, a także słynnej już wypowiedzi byłego kapitana reprezentacji Anglii Sola Campbella dowiesz się z nagrania audycji.

Rozmawiał Wiesław Molak.

Czytaj więcej o Euro 2012 w serwisie specjalnym >>>

pg

Czytaj także

Strejlau: kto wyleci z kadry?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 11:30
Polską kadrę przygotowującą się do Euro 2012 będzie musiało opuścić trzech piłkarzy. - To bolesny moment dla zawodników i dla trenera - mówi trener Andrzej Strejlau.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Albo wyjdziemy z grupy albo rację ma Janek Tomaszewski"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 11:09
Lesław Ćmikiewicz zdobył z reprezentacją Kazimierza Górskiego złoty medal igrzysk olimpijskich w 1972 roku i brąz mistrzostw świata dwa lata później. W czasie Euro 2012 ten były znakomity piłkarz będzie pełnił rolę eksperta radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grosik dla Smudy z dedykacją od Zimocha

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 09:14
Przynosił, przynosi i będzie przynosił szczęście. Gdy go znajdujemy, to, zanim schowamy do kieszeni, chuchamy. W trakcie Euro 2012 dużo szczęścia będzie potrzebował trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. Oby grosz od Tomasza Zimocha mu pomógł...
rozwiń zwiń