Smuda do Zimocha: liczę na pana szczęście

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 13:42
"Turku kończ ten mecz" i "Mistrzu Smuda czyń swe cuda" - takie hasła widnieją na specjalnym groszu, który w imieniu słuchaczy Jedynki redaktor Tomasz Zimoch przekazał Franciszkowi Smudzie.
Audio
Franciszek Smuda z prezentem od Tomasza Zimocha
Franciszek Smuda z prezentem od Tomasza ZimochaFoto: Tomasz Zimoch

Selekcjoner dostał aż sześć monet, bo tyle meczów na Euro 2012 rozegrają Polacy zakładając, że dojdą do finału.

- Pan ma dużo szczęścia w życiu i przynosi szczęście, komentując dany mecz. Uważam więc, że te sześć grosików będą dla nas szczęśliwe - usłyszał od Franciszka Smudy Tomasz Zimoch.

Sześć
Sześć jednogroszówek na sześć zwycięskich meczów na Euro 2012/fot. T.Zimoch

Zgodnie z powiedzeniem, że szczęściu trzeba pomóc, wszyscy w reprezentacji skupiają się na jak najlepszym przygotowaniu do mistrzostw. - Po dzisiejszym treningu jestem optymistą. Widzę jak chłopcy się sprężają. Wiem, że oczekiwania wobec nas są duże, ale poczekajmy. Rozegrajmy to pierwsze spotkanie z Grekami. Zobaczymy, jaki będzie ostateczny wynik, a później będziemy walczyli dalej, do samego końca - podkreślał trener "biało-czerwonych.

Co Franciszek Smuda mówił o presji przed Euro 2012, polskim zespole i jego celach - dowiesz się z nagrania audycji.

Była to kolejna odsłona "Dogrywki" - nowego cyklu Jedynki poświęconego Euro 2012. Kolejne spotkanie z Tomaszem Zimochem po 17.30. Zapraszamy!

Czytaj więcej o Euro 2012 w serwisie specjalnym >>>

 pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nakręćmy spiralę wspaniałej atmosfery"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 09:09
Od dziś na antenie Jedynki codziennie pojawiać się będzie "Dogrywka" - nowy cykl poświęcony Euro 2012. W pierwszym odcinku gościem Tomasza Zimocha był Krzysztof Materna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podczas Euro nikt nie będzie się przebierał w hotelu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 11:22
Dariusz Dziekanowski jest zachwycony stadionami na Euro. Za jego czasów ich stan był tak zły, że część zagranicznych reprezentacji zamiast w szatni przebierała się w hotelu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rosja może być czarnym koniem Euro 2012"

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 12:05
Rozpoczynamy przedstawianie grup Euro 2012. Na początek najważniejsza z punktu widzenia polskich kibiców grupa A. Zagrają w niej reprezentacje Polski, Grecji, Rosji i Czech. Szanse poszczególnych drużyn w rozmowie z Andrzejem Janiszem analizował Jerzy Engel.
rozwiń zwiń