Co mają wspólnego: Siwiec, księżna Kate i ślub Oli?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 12:48
W "Czterech porach roku" rozmawialiśmy o wydarzeniach, o których w 2012 roku rozpisywały się kolorowe czasopisma i o których zapewne za parę miesięcy… nie będziemy pamiętać.
Audio
  • Co mają wspólnego: Siwiec, księżna Kate i ślub Oli?
Co mają wspólnego: Siwiec, księżna Kate i ślub Oli?
Foto: M.Borawska

Z prowadzącym audycję Romanem Czejarkiem zaproszony do radiowej Jedynki dziennikarz Sergiusz Pinkward rozmawiał o Natalii Siwiec, "miss Euro” i jej nowej roli reporterki dużej stacji telewizyjnej. Panowie "na tapetę” wzięli też ślub Aleksandry Kwaśniewskiej.

Gość Pierwszego Programu Polskiego Radia podkreślił, że był to pierwszy "królewski ślub” w Polsce i będziemy go jeszcze nieraz wspominać. Jego zdaniem jest to spowodowane tym, że wydarzenie to dotyczyło "politycznej arystokracji”. Sergiusz Pinkward podkreślił, że córka Aleksandra Kwaśniewskiego nie ma wielu przeciwników, gdyż jest "miłą, sympatyczną, ładną dziewczyną”.

W Pierwszym Programie Polskiego Radia zaznaczył, że jednym z tych wydarzeń, o których szybko zapomnimy będzie sprawa wysłania paczki z narkotykami dla Ramony, suczki wokalistki Kory.

A jakie było najważniejsze wydarzenie medialne na świecie? Zdaniem Sergiusza Pinkwarda informacja o ciąży księżnej Kate. A co przyćmi tę wieść w przyszłym roku? Oczywiście, wiadomość o narodzinach potomka.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ślub Kate i Williama minuta po minucie w tysiącach kanałów

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 11:45
BBC, a wraz z nią setki kanałów telewizyjnych i radiowych zaczęło już transmisję z uroczystości ślubnych księcia Williama Windsora z Kate Middleton.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To zdjęcie księżnej Kate oburzyło księcia Williama

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2012 13:02
Francuskie pismo "Closer" zamieściło zdjęcie księżnej topless. Nieostre fotografie zostały wykonane z dużej odległości przez silny teleobiektyw.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Księżna Kate topless. Adwokaci idą na wojnę

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2012 17:21
Prawnicy brytyjskiej pary książęcej Williama i Kate planują w poniedziałek złożyć wniosek o wydanie sądowego zakazu dalszej publikacji zdjęć księżnej opalającej się topless.
rozwiń zwiń