Gwiazdy mówią: od lipca gospodarka przyspieszy

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 18:40
Iza Podlaska i Miłka Krogulska z Czary.pl zapewniały w radiowej Jedynce, że premier Donald Tusk nie kontaktował się z nimi w sprawie przyszłości polskiej gospodarki.
Audio
Gwiazdy mówią: od lipca gospodarka przyspieszy
Foto: Glow Images/East News

Iza Podlaska przekonywała, że chociaż w przyszłym roku nie będzie końca świata, to jednak 13 w dacie nie nastraja wielu z nas zbyt optymistycznie. Jej zdaniem nie powinniśmy się jednak zbytnio zamartwiać. - Gwiazdy wróżą nam o wiele lepsze samopoczucie – przekonywała w Pierwszym Programie Polskiego Radia.

Iza Podlaska podkreśliła, że astrologowie zgadzają się z ekonomistami, że od lipca pod względem ekonomicznym będzie o wiele lepiej, tak że "będziemy mogli złapać drugi oddech”.

Miłka Krogulska zapewniła, że w tej sprawie nie kontaktowały się z premier Donaldem Tuskiem, który również podawał takie optymistyczne dane. Radziła, żeby wszyscy ci, którym obecnie się nie powodzi, uzbroili się w cierpliwość, gdyż gwiazdy podpowiadają, że w połowie roku gospodarka przyspieszy. – I ten straszny kryzys, w którym jesteśmy zostanie w jakiś sposób przez cały świat przełamany – podsumowała.

Rozmawiał Roman Czejarek.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W 2013 przygotujmy się na najgorsze

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 14:40
Jaki będzie przyszły rok? Ekonomiści są zgodni kolejne firmy zbankrutują, a ludzie będą tracić pracę. Jednak jest światełko w tunelu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk: Polska w 2013 roku uniknie recesji

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 14:41
Premier Donald Tusk przewiduje, że rok 2013 będzie dla Polski lepszy, niż sądzą pesymiści.
rozwiń zwiń