X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jazda z miasta, czyli Dzień Niezapominajki wśród leśnych atrakcji

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 10:00
- Zapraszamy na Święto Polskiej Niezapominajki! Tu spróbujecie wody z miłosnych źródeł Jagiełły i zobaczycie lasy, które mogłyby stać się planem do "Władcy Pierścieni". Wystąpi także Tomasz Karolak - do spędzenia najbliższej niedzieli w lesie zapraszają leśnicy i radiowa Jedynka.
Audio
  • Mariusz Turczyk i Jacek Karaśkiewicz zapraszają na obchody Święta Polskiej Niezapominajki (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Lidia Zaczyńska i Paweł Matracki o aktywności sportowej w lesie: nordic walking i jazda rowerem (Cztery pory roku/Jedynka)
  • O tym, jak Władysław Jagiełło w Jedlni polował opowiada ks. Janusz Smerda, a Krzysztof Ptak zachęca do spojrzenia na przyrodę okiem obiektywu (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Andrzej Zalewski, dlaczego niezapominajka?
  • Andrzej Zalewski, początki Dnia Niezapominajki
Dziennikarka radiowej Jedynki Karolina Rożej i jej goście w Jedlni-Letnisko. Dzień Polskiej Niezapominajki, którego pomysłodawcą był autor Ekoradia Andrzej Zalewski obchodzony jest 15 maja. W tym roku uroczyste obchody zaplanowano na 19 maja 2013.
Dziennikarka radiowej Jedynki Karolina Rożej i jej goście w Jedlni-Letnisko. Dzień Polskiej Niezapominajki, którego pomysłodawcą był autor "Ekoradia" Andrzej Zalewski obchodzony jest 15 maja. W tym roku uroczyste obchody zaplanowano na 19 maja 2013.Foto: PR

- Jest mi bardzo miło zaprosić Państwa do udziału w kolejnych, 12. już obchodach Święta Polskiej Niezapominajki , która odbędzie się w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. Andrzeja Zalewskiego - powiedział Jacek Karaśkiewicz z Nadleśnictwa Radom.

/

W niedzielę, 19 maja, w Jedlni koło Radomia wszystkich miłośników lasu i dobrej zabawy czeka dzień pełen atrakcji! Wystawy, występy i konkursy, zabawy dla dzieci, rajd rowerowy "Jazda z miasta" oraz nordic walking, piknik, podczas którego będzie można spróbować jedleńskich miodów oraz koncert zespołu Tomasza Karolaka , to tylko niektóre z wydarzeń, jakie na Święto Polskiej Niezapominajki zaplanowali organizatorzy.

- Dodajmy do tego największą atrakcję - las. Maj jest wyjątkowym miesiącem, a las jest najpiękniejszy właśnie o tej porze roku. To są naprawdę unikatowe krajobrazy, nawet miłośnicy "Władcy Pierścieni" odkryją, że nie mamy się czego wstydzić, zapraszamy też do królewskich źródeł - zachęca Mariusz Turczyk z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.

Jak działa woda z królewskich źródeł Jedlni? Z jakim rowerem i sprzętem najlepiej udać się do lasu? A także wiele informacji organizacyjnych można usłyszeć w rozmowach Karoliny Rożej z gośćmi z Jedlni-Letniska. Zapraszamy do ich wysłuchania!

 

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 13.00. Zapraszamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzień Polskiej Niezapominajki - święto przyrody z miłosnym przesłaniem

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2013 11:38
- To święto niesie też przesłanie "nie zapomnij o mnie". Andrzej Zalewski zwrócił uwagę jak piękne mamy tradycje w Polsce i należałoby je kultywować, powinniśmy wydobywać z naszej kultury i tradycji to, co najlepsze - Mariusz Turczyk z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.
rozwiń zwiń