X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

17. Piknik Naukowy. Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2013 15:24
W najbliższą sobotę Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik po raz 17. organizują Piknik Naukowy. Stoisko nr 18 na Stadionie Narodowym w Warszawie zajmie Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Audio
  • Kacper Nowacki o 17. Pikniku Naukowym (Cztery pory roku/Jedynka)
Kacper Nowacki
Kacper Nowacki Foto: PR

Dla wszystkich odwiedzających 17. Piknik Naukowy Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowała pytanie "Co mi jest niezbędne dla życia?". – To pytanie będziemy zadawali wszystkim chętnym. Będzie możliwość zapisania swojej odpowiedzi na takiej wielkiej płachcie, którą przygotujemy z zarysem jednostki ludzkiej - mówił w "Czterech porach roku" Kacper Nowacki z Fundacji.

Inne z pytań, które czekać będzie na gości Pikniku Naukowego na stoisku nr 18 to "Życie w Polsce byłoby ciekawsze gdyby…"? To jednak nie koniec programu, jaki na ten dzień szykuje Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Więcej o wystawie "Zaszyfrowane skarby" Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej >>>

- Będziemy mieli szereg pokazów przygotowanych przez szkoły, które z nami współpracują. Zaprosiliśmy pięć z nich. Dzieciaki ze szkoły podstawowej nr 75 z Warszawy, która bierze udział w naszym projekcie "Młodzi odwagi" promującym zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie, przygotowały na przykład piosenki o zdrowym żywieniu. Każdy kto przyłączy się do śpiewania otrzyma jakiś gadżet - tłumaczył Kacper Nowacki.

Odwiedź stanowisko radiowej Jedynki na Pikniku Naukowym 2013 >>>

Gość Jedynki przybliżał także cele działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej. - Zajmujemy się tym, żeby nauka w szkole była ciekawsza i lepsza. Współpracujemy z bardzo wieloma instytucjami, w tym z ministerstwem edukacji. Od lat bardzo promujemy na przykład pracę metodą projektu, żeby dzieciaki w szkole nie pracowały wyłącznie indywidualnie, tylko żeby nauczyły się pracować w grupie - mówił.

17. Piknik Naukowy na antenie Polskiego Radia >>>

Rozmawiał Bogdan Sawicki.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chopinowskie pamiątki i synagoga z Gwoźdźca na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2013 13:00
Już 15 czerwca Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Swoje stoisko zaprezentują również stołeczne Muzeum Fryderyka Chopina oraz Muzeum Historii Żydów Polskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik Naukowy 2013 - Tomasz Zimoch zaprasza na Stadion Narodowy

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 14:00
15 czerwca na Stadionie Narodowym odbędzie się 17. Piknik Naukowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwierzęta przemówią na Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 11:48
"Zmysłowe badania literackie" - pod takim hasłem obędzie się prezentacja Instytutu Badań Literackich PAN na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gra Terenowa Polskiego Radia "Poznaj Piknik Naukowy"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2013 14:00
Weź udział i wygraj cenne nagrody!
rozwiń zwiń