X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bądź trendy! Przygarnij kundelka

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 13:22
- Jeśli zajmiemy się psem ze zrozumieniem jego potrzeb, to okazuje się, że każdy jest mądry. Niezależnie od tego, czy jest rasowy, czy to kundelek - mówi Dorota Szulc-Wojtasik, redaktor naczelna pisma "4 łapy".
Audio
  • Dorota Szulc-Wojtasik opowiada dlaczego warto mieć kundelka (Cztery pory roku/ Jedynka).
Kundelek
KundelekFoto: Glow Images/East News
Dorota
Dorota Szulc-Wojtasik, fot. Polskie Radio

W Polsce mamy ogromny problem z bezdomnością zwierząt. Przytuliska są pełne psów, które czekają na właściciela. - Tym zwierzętom trzeba pomagać. Dać im szansę na dom. Dlatego tworzymy modę na posiadanie kundelka - wyjaśnia Dorota Szulc-Wojtasik.
Ci, którzy kundelki posiadają, mogą wziąć udział w konkursie na "kundelka roku". Aby wygrać trzeba przejść wiele konkurencji. Jedną z nich jest "pies podobny do właściciela". - Czasami to podobieństwo jest bardzo wyraźne. A czasami jest to opowieść o charakterach. O tym, co sprawia, że pies i jego właściciel stanowią idealny duet - opowiada gość audycji "Cztery pory roku" i zachęca by przygarniać psiaki, które już są na świecie i czekają na pomoc.

25 października to Dzień Kundelka.

jl

Zobacz więcej na temat: PSY zwierzęta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zwyczaje zwierząt. Janusz Weiss potwierdził w zoo, że...

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 18:05
W Polsce nie ma delfinów. Sposób ich utrzymania jest bardzo skomplikowany i zależy od jakości morskiej wody. Potrzebują też dużej przestrzeni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pieskie życie. Czy nowe prawo coś zmieni?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2013 15:22
Posłowie z Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt chcą zmian w ustawie o ochronie czworonogów. Planują m.in. wprowadzenie obowiązku chipowania psów, zakazanie występów zwierząt w cyrkach, trzymania psów na łańcuchach i hodowli zwierząt futerkowych. - Życie na łańcuchu to złe życie - mówi Katarzyna Biernacka ze Stowarzyszenia Empatia.
rozwiń zwiń