Lato z Radiem 2015. Ewa Farna nie dała się chorobie

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 13:12
- Normalnie nie bywam zestresowana, ale dziś jestem. Nie dość, że przede mną bardzo energetyczny koncert dał Afromental, to jeszcze jestem chora - mówiła przed występem we Włocławku Ewa Farna.
Audio
  • Ewa Farna o koncercie "Lata z Radiem" 2015 we Włocławku (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Podczas koncertu Lata z Radiem we Włocławku Ewa Farna zmagała się z chorobą
Podczas koncertu "Lata z Radiem" we Włocławku Ewa Farna zmagała się z chorobąFoto: Sebastian Gołos/Redakcja Lata z Radiem

Tegoroczne lato zapowiada się dla piosenkarki bardzo pracowicie. Oprócz udziału w trasie "Lata z Radiem" ma ona w planach jeszcze wiele innych koncertów. - Tak naprawdę sezon koncertowy rozpoczął się dla mnie już w kwietniu. Jak chodzi o proporcję między występami w Polsce i w Czechach, to w tym roku będzie to mniej więcej po równo. Bardzo się cieszę, że mogę podróżować między tymi krajami i porównywać, bo w każdym mieście, gdzie gramy jest inna energia - tłumaczy Ewa Farna.

Artystka zdradziła również w audycji, jaką set listę przygotowała na trasę "Lata z Radiem" 2015 i opowiedziała o zlocie swoich fanów, który odbędzie się w sierpniu już po raz czwarty.

Baw się z nami/

***

Rozmawiali: Karolina Rożej i Roman Czejarek

Gość: Ewa Farna (wokalistka)

Data emisji: 28.06.2015

Godzina emisji: 20.44

Rozmowę wyemitowano w audyci "Lato z Radiem Extra".

pg/ag

Czytaj także

Ewa Farna: mam fatalne poczucie humoru

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 15:18
- Jeżeli ktoś usłyszałby dowcipy, które opowiadam albo sama tworzę, mógłby już więcej nie przyjść na mój koncert. Lubię natomiast śmiać się sama z siebie. Uważam, że mam do siebie dystans - mówiła w Jedynce Ewa Farna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2015. Zapraszamy na koncerty gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 18:00
W sobotę 20 czerwca na antenie Radiowej Jedynki po raz pierwszy w tym roku nadano audycję "Lato z Radiem". Słynna "Polka Dziadek" zabrzmiała już po raz 44. w historii.
rozwiń zwiń