W Tarnowie Podgórnym i Skokach było gorrrąco!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 15:19
Miniony weekend był bardzo gorący nie tylko ze względu na prawdziwie tropikalną pogodę, ale również emocjonujące koncerty "Lata z Radiem" w Tarnowie Podgórnym i Skokach.
W miniony weekend Lato z Radiem zagrało w Tarnowie Podgórnym i Skokach
W miniony weekend "Lato z Radiem" zagrało w Tarnowie Podgórnym i SkokachFoto: Jacek Kołtuniak\Polskie Radio

Sobotnią imprezę w Tarnowie Podgórnym odwiedziło aż 25 tysięcy miłośników "Lata z Radiem". Uczestnicy bawili się podczas koncertów zespołów Szafa Gra i Loka. Rafał Brzozowski oczarował szczególnie żeńską część widowni, a gwiazdą wieczoru była Maryla Rodowicz.

W niedzielę 5 lipca letnia trasa koncertowa Jedynki świetnie zadebiutowało w Skokach, gdzie bawiło się 18 tysięcy osób. W szampańskiej zabawie z Papa D uczestnikom nie przeszkodził nawet największy upał. Zespół Afromental, porwał wszystkich do tańca słowami: – Jesteśmy tutaj dzięki Wam! Jesteście wspaniali! Pamiętajcie, że możecie osiągnąć wszystko, co sobie wymarzycie. Późnym wieczorem Maryla Rodowicz nie musiała nikogo namawiać do wspólnego śpiewania niezapomnianych przebojów. Ogromny entuzjazm wzbudziło również imponujące widowisko iluzjonisty Macieja Pola.

W obu miastach specjalny program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu. W sumie przez weekend w Tarnowie Podgórnym i Skokach bawiło się łącznie ponad 43 tysiące osób!

Baw się z nami/

Podobnie jak w ubiegłym roku, obok przedpołudniowej audycji "Lato z Radiem" nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, Radiowa Jedynka proponuje także dwa dodatkowe pasma – "Lato z Radiem Extra" i "Lato z Radiem Pod Gwiazdami”. Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie „Lata z Radiem” oraz podsumowuje koncerty dnia. Nocna audycja jest także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich „Piosenek Dnia Jedynki” z mijającego tygodnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

Ewa Farna zagrała dla "Lata z Radiem" 2015 - cz. 2

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 11:12
Koncert wokalistki zakończył pierwszy weekend tegorocznej trasy "Lata z Radiem". Przed nią na scenie obok Hali Mistrzów we Włocławku wystąpili Manchester i Afromental.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem. Afromental: u nas zawsze jest ogień

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 13:02
- Nasze koncerty najfajniej się przeżywa, kiedy się w nich uczestniczy - mówili po koncercie "Lata z Radiem" 2015 w Skokach muzycy zespołu Afromental.
rozwiń zwiń