Zespół Loka stawia na freestyling i... goryling

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2015 22:23
Inspiracja, próby, sesja nagraniowa - ten prosty schemat sprawdza się w zespole Loka gwarantując powstanie kolejnych przebojów. Muzycy skrywają jednak pewien sekret...
Audio
  • Muzycy zespołu Loka zdradzają swoją tajną broń (Lato z Radiem extra/Jedynka)
Kamil Mikuła (L) i Grzegorz Porowski z zespołu Loka. Ich przeboje rozgrzewają publiczność Lata z Radiem do czerwoności
Kamil Mikuła (L) i Grzegorz Porowski z zespołu Loka. Ich przeboje rozgrzewają publiczność Lata z Radiem do czerwonościFoto: PAP/Adam Warżawa

W działalności tej grupy nic nie jest zwyczajne. Poznali się i współpracę rozpoczęli przez internet, w trasie są non stop, bo nawet, gdy nie koncertują, przemieszczają się celem odbycia prób (każdy z członków zespołu mieszka w innym mieście). - Typowe są dla nas freestyling i goryling, czyli pochłanianie bananów, przemierzanie polskich dróg i pisanie piosenek w międzyczasie - wyjaśnia wokalista Loki Grzegorz Porowski.

Przed swoim występem na koncercie Lata z Radiem w Darłowie muzycy wyjaśnili jak rodziły się ich największe hity, m.in. "Prawdziwe powietrze", co oznaczają ich sceniczne kreacje, a także dlaczego planują zwiększyć w swojej twórczości dawkę... heavy metalu.

Kolejne spotkanie z zespołem Loka na trasie Lata z Radiem w Płocku 9 sierpnia.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra
Prowadzi: Bogdan Sawicki
Goście: Grzegorz Porowski i Kamil Mikuła (zespół Loka)
Data emisji: 18.07.2015
Godzina emisji: 17.15

asz

Czytaj także

W Tarnowie Podgórnym i Skokach było gorrrąco!

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 15:19
Miniony weekend był bardzo gorący nie tylko ze względu na prawdziwie tropikalną pogodę, ale również emocjonujące koncerty "Lata z Radiem" w Tarnowie Podgórnym i Skokach.
rozwiń zwiń