Perfect na scenie i wkoło jest wesoło!

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2015 11:59
W sobotę trasa "Lata z Radiem" 2015 zawitała do Inowrocławia. Na scenie Jedynki wystąpią Papa D, Rafał Brzozowski i zespół Perfect.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Inowrocławiu i Czersku
Perfect na scenie i wkoło jest wesoło
Foto: materiały promocyjne

Sobotni koncert (25.07) zorganizowano na terenach zielonych obok Kauli w Inowrocławiu. O dobrą zabawę zadbają Papa D, Rafał Brzozowski i gwiazda wieczoru - zespół Perfect, którego muzycy tak zapowiadają zbliżające się koncerty: – Lato bez "Lata z Radiem"? To byłoby po prostu bez sensu! Żałujemy, że tylko przez jeden weekend będziemy gośćmi trasy w 2015 roku. W Inowrocławiu i Czersku (w niedzielę - przyp. red.) zagramy nasze największe przeboje ze starych albumów oraz z płyty "DaDaDam".

Publiczność czarować będzie również najbardziej znany polski iluzjonista Maciej Pol, a Centrum Uśmiechu dostarczy najmłodszym mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości.  

Koncert "Lata z Radiem" poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Baw się z nami/


Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

"Lato z Radiem" - koncert Papa D. w Skokach

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 10:47
Papa D. zainaugurował koncertową trasę "Lata z Radiem" w Skokach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Burza przerwała koncert Lata z Radiem w Stegnie. Pogodowe kłopoty mamy z głowy na resztę trasy

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2015 11:59
Już zespoły Szafa Gra i Papa D. występowały w strugach deszczu. Jacek Stachursky wyszedł na scenę i był gotów wystąpić nawet a capella, koncert jednak przerwano ze względów bezpieczeństwa.
rozwiń zwiń