Andrzej Piaseczny na finał koncertowego weekendu - oglądaj!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 22:30
Scenę Lata z Radiem rozgrzali Czarno-Czarni, a Sylwia Grzeszczak porwała publiczność w Stalowej Woli do wspólnego śpiewania.
Andrzej Piaseczny na finał koncertowego weekendu - oglądaj
Foto: mat. promocyjne

W niedzielę 2 sierpnia, ekipa "Lata z Radiem" przeniesie się do Stalowej Woli, gdzie na scenie ustawionej na Stadionie Miejskim, pojawią się Czarno-Czarni, Sylwia Grzeszczak oraz Andrzej Piaseczny.

Stalowa Wola jest jednym z najmłodszych miast Polski, ale przed scenę Lata z Radiem zapraszamy wszystkich bez względu na wiek!

Tak swoje występy zapowiadają Czarno-Czarni: - 1 i 2 sierpnia wystąpimy na koncertach "Lata z Radiem" w Zamościu i Stalowej Woli. W programie piosenki z najnowszej płyty "Najlepsze piosenki", czyli największe przeboje oprócz "Nóg" i "Trąbo-twista". Pojawią się również swingowe wersje najsłynniejszych polskich hitów. Mimo iż będziemy grali na południu, postaramy się zaprezentować siłę rażenia plażowego uderzenia. Razem z nami przeniesiecie się w czasie do wspaniałych dla muzyki rockowej lat 60. i 70. To będzie przemiła podróż. Możecie być pewni!

O magiczną atmosferę koncertu w Stalowej Woli zadba najbardziej znany polski iluzjonista Maciej Pol, a atrakcje najmłodszym uczestnikom koncertów zapewni Centrum Uśmiechu, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko.

Koncert poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Baw się z nami/

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.


Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

materiały prasowe/asz

Czytaj także

Kolorowa muzyka Czarno-Czarnych

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 08:00
- By uzyskać brzmienie z epoki użyliśmy kilku starych bułgarskich wzmacniaczy - mówił o nagrywaniu pierwszej płyty Czarno-Czarnych Jarek Janiszewski. Zespół zagra na koncercie "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2015. Czersk i Inowrocław nie przestraszyły się chmur

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 17:29
Wielbiciele wakacyjnej trasy Lata z Radiem zgromadzeni w Inowrocławiu i Czersku długo będą wspominać miniony weekend. Na letniej scenie Radiowej Jedynki wystąpili m.in. Pectus, Rafał Brzozowski i Perfect.
rozwiń zwiń