W Zamościu i Stalowej Woli padł rekord frekwencji!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 11:28
W miniony weekend w koncertach "Lata z Radiem" uczestniczyło ponad 68 tys. osób. W Zamościu i Stalowej Woli wystąpili m.in. Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, zespół Hey i Czarno-Czarni.
Podczas koncertu Lata z Radiem w Stalowej Woli Sylwia Grzeszczak chętnie pozowała do zdjęć z fanami
Podczas koncertu "Lata z Radiem" w Stalowej Woli Sylwia Grzeszczak chętnie pozowała do zdjęć z fanamiFoto: Jacek Kołtuniak\Polskie Radio

W sobotę 1 sierpnia w Zamościu zagrały energetyczne zespoły Czarno-Czarni, Piersi oraz gwiazda wieczoru grupa Hey. Ich występy oglądało 31 tys. osób.

Dzień później 2 sierpnia trasa "Lata z Radiem" zawitała do Stalowej Woli, gdzie słoneczna pogoda sprzyjała doskonałej zabawie z grupą Czarno-Czarni. Późnym wieczorem do wspólnego śpiewania niezapomnianych przebojów tłumy uczestników porwali Andrzej Piaseczny oraz Sylwia Grzeszczak, której fani przybyli na koncert z całej Polski. – Przyjechałem tutaj aż z Wrocławia. Jak tylko dowiedziałem się, że Sylwia Grzeszczak wystąpi na koncercie "Lata z Radiem", wiedziałem, że muszę tu być. Jestem jej wielkim fanem, a Jedynkowej audycji słucham codziennie przez całe wakacje. Dzisiejszy dzień to dla mnie wspaniałe połączenie i spełnienie marzeń. Sylwia gra jeszcze na "Lecie z Radiem” w Wałczu – tam też na pewno przyjadę! – stwierdził jeden z uczestników.

Łącznie na niedzielnej imprezie bawiło się 37 tys. osób.

W obu miastach można było również podziwiać specjalne widowisko iluzjonisty Maćka Pola oraz barwne show Centrum Uśmiechu skierowane do najmłodszych widzów.

Baw się z nami/

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.


Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

Zamość - miasto, w którym oddycha się historią

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 13:00
"Lato z Radiem" odwiedziło w sobotę 1 sierpnia jeden z większych ośrodków administracyjnych, gospodarczych i kulturowych wschodniej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czarno-Czarni swingują na scenie Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 23:00
Podczas koncertu Lata z Radiem w Zamościu grupa zagrała m. in. piosenki z płyty "Sułtani Swingu". W Jedynce mówili też o współpracy z Holly Shepherd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Piaseczny na finał koncertowego weekendu - oglądaj!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 22:30
Scenę Lata z Radiem rozgrzali Czarno-Czarni, a Sylwia Grzeszczak porwała publiczność w Stalowej Woli do wspólnego śpiewania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stalowa Wola: historia intensywna, choć krótka

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 13:00
Budowa tego miasta trwała 26 miesięcy i 26 dni. Jego nazwa, nadana w czerwcu 1939 roku, jest bardzo symboliczna. I choć kojarzy się głównie z hutą, to 60 proc. powierzchni miasta zajmują lasy.
rozwiń zwiń