Ryszard Rynkowski stawia na cierpliwość

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 20:57
- Jeśli ma się pasję i jest ona szczera, to chwilowe niepowodzenia nie zabolą i nie zniechęcą - mówił wokalista przed swoim występem na koncercie Lata z Radiem.
Audio
  • Za czym goni Ryszard Rynkowski (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Ryszard Rynkowski
Ryszard RynkowskiFoto: PAP/Paweł Supernak

Dla artysty powiedzenie, by żyć dla muzyki, a nie z muzyki, jest pełne znaczeń. - W nich się zawiera cierpliwość i powinniśmy się jej uczyć, szczególnie ludzie młodzi, bo przecież życie jest nie tylko usłane różami, ale czasem trafia się kolec - mówił Ryszard Rynkowski.

Po latach pracy wokalista ceni najbardziej nie to, że jest rozpoznawany, ale sympatię i wdzięczność osób, dla których jego twórczość ma znaczenie.

Czy Ryszard Rynkowski jeszcze za czymś goni? I co zawdzięcza założycielowi grupy Vox Markowi Skolarskiemu? Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem Extra

Prowadzi: Karolina RożejRoman Czejarek

Gość: Ryszard Rynkowski (wokalista)

Data emisji: 16.08.2015

Godzina emisji: 18.20

asz/mk

Czytaj także

Duet Cygan & Rynkowski tworzy już 25 lat! "Jestem jego najwierniejszą żoną"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 16:50
Tak o autorze tekstów Jacku Cyganie mówi wokalista Ryszard Rynkowski. I choć ich współpraca artystyczna rozpoczęła się od słów "Wypijmy za błędy", to po 25 latach mogą mówić jedynie o sukcesach. W muzyce i w przyjaźni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ryszard Rynkowski wcale nie myślał o karierze piosenkarza

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2015 21:49
Od małego uczył się grać na fortepianie i z tym instrumentem łączył swoje artystyczne plany. Piosenkarzem został trochę przez przypadek.
rozwiń zwiń