Lato z Radiem 2015: w ten weekend zagra Golec uOrkiestra

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 13:19
Już 22 i 23 sierpnia "Lato z Radiem" zagości z koncertami w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim, a najlepszą rozrywkę zapewnią Big Cyc, Formacja Nieżywych Schabuff, Andrzej Piaseczny, Blue Café i Golec uOrkiestra.
Występ Nowym Mieście Lubawski będzie pierwszym koncertem Golec uOrkiestra na tegorocznej trasie Lata z Radiem
Występ Nowym Mieście Lubawski będzie pierwszym koncertem Golec uOrkiestra na tegorocznej trasie Lata z Radiem Foto: M.Borawska/Polskie Radio

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

W sobotę 22 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Wyszkowie o dobrą zabawę zadbają Big CycAndrzej Piaseczny oraz zespół Blue Café. Magiczną aurę koncertu zapewni najbardziej popularny polski iluzjonista – Maciej Pol.

Kolejnego dnia, w niedzielę 23 sierpnia, ekipa „Lata z Radiem” przeniesie się do Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie na scenie ustawionej na Stadionie Sportowym przy ulicy Jagiellońskiej pojawią się zespoły Big CycFormacja Nieżywych Schabuff oraz uwielbiani przez publiczność bracia z zespołu Golec uOrkiestra. Ze specjalnym programem wystąpi kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, który w ciekawych i zaskakujących interpretacjach, z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka wykona najbardziej znane polskie i światowe przeboje od lat 70. do pierwszej dekady XXI wieku.

W obu miastach najmłodszym uczestnikom koncertów mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości dostarczą Jagoda, Truskawka i Pan Światełko, czyli Centrum Uśmiechu.

Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym Radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę Bieńczycką i Romana Czejarka.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

mat.prasowe/tj