Lato z Radiem zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 21:48
Przedostatni weekend trasy koncertowej Lata z Radiem udowodnił, że mimo schyłku wakacji, chęci do zabawy nie brakuje – w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim bawiło się w sumie ponad 50 tysięcy osób. Specjalnie dla fanów Radiowej Jedynki zagrali: Andrzej Piaseczny, Blue Café, Golec uOrkiestra, Big Cyc i Formacja Nieżywych Schabuff.
Golec uOrkiestra to prawdziwa bomba pozytywnej muzycznej energii. Ich koncert poderwał na równe nogi chyba wszystkich mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego
Golec uOrkiestra to prawdziwa bomba pozytywnej muzycznej energii. Ich koncert poderwał na równe nogi chyba wszystkich mieszkańców Nowego Miasta LubawskiegoFoto: Jacek Kołtuniak/Polskie Radio

W sobotę 22 sierpnia na scenie w Wyszkowie pojawiła się grupa Big Cyc. Swoje największe przeboje, te nieco starsze i najnowsze, m.in. "You may be in love" i "Zapamiętaj" dla publiczności zaśpiewała Dominika Gawęda z zespołem Blue Café. Wieczorem świetny koncert dał Andrzej Piaseczny. Jedna z uczestniczek imprezy wyznała: – Radiowej Jedynki słucham cały czas, nie tylko w wakacje. Bardzo się cieszę, że Lato z Radiem zagrało w Wyszkowie i mogłam uczestniczyć w nim z całą rodziną. Szczególnie podobał mi się koncert Andrzeja Piasecznego, którego fanką jestem od dawna, a dzisiaj po raz pierwszy miałam okazję zobaczyć Piaska na żywo podczas jego wspaniałego występu! Doskonałą zabawę zagwarantowało również magiczne show w wykonaniu Maćka Pola i jego asystentki Izabeli.

Czytaj więcej >>>
blue 1200.JPG
Przed nami finał Lata z Radiem 2015!

W niedzielę 23 sierpnia ekipa Lata z Radiem zagościła w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie wystąpili ponownie Big Cyc oraz Formacja Nieżywych Schabuff. Do wspólnego śpiewu i tańca uczestników porwali najbardziej znani bracia bliźniacy w Polsce – Łukasz i Paweł z zespołu Golec uOrkiestra. Natomiast kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra udowodnił, że znane szlagiery mogą zabrzmieć w bardzo oryginalnych, a czasami wręcz nieoczekiwanych interpretacjach.

W obu miastach mnóstwo uciechy zapewniono również najmłodszym – zadbało o to Centrum Uśmiechu.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego bLata z Radiem, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.