Trasa Lata z Radiem na mecie. Zapraszamy do Drezdenka i Wałcza

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2015 14:51
Już w najbliższy weekend 29 i 30 sierpnia zakończy się największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki – "Lato z Radiem". Na scenach w Drezdenku i Wałczu pojawią się m.in. zespoły Kombi, Blue Café, Golec uOrkiestra i Łzy, a także wokaliści Natalia Przybysz i Andrzej Piaseczny.
Audio
  • Ostatni koncertowy weekend Lata z Radiem! Zapraszamy do Drezdenka i Wałcza (Jedynka)
Drugiego sierpnia z Andrzejem Piasecznym śpiewała cała Stalowa Wola. Czy wokalista porwie też publiczność Lata z Radiem w Wałczu?
Drugiego sierpnia z Andrzejem Piasecznym śpiewała cała Stalowa Wola. Czy wokalista porwie też publiczność Lata z Radiem w Wałczu?Foto: Jacek Kołtuniak/Polskie Radio

W sobotę 29 sierpnia na Stadionie Miejskim w Drezdenku wystąpią Kombi, Blue Café i Golec uOrkiestra, czyli najbardziej popularni bliźniacy w Polsce, którzy tak mówią o swoich występach: Od początku istnienia Golec uOrkiestry zagraliśmy w ramach trasy koncertowej Lata z Radiem już ponad 20 razy. Wszystkie koncerty należą do bardzo udanych, a każdy kolejny występ to dla nas zawsze wielka radość i wyróżnienie. Publiczność Lata z Radiem doskonale wie, po co na te koncerty przychodzi – po zastrzyk pozytywnej energii i wyśmienitą zabawę, a my robimy wszystko, żeby za każdym razem je otrzymała – i to ze sporą nawiązką. Podobnie było w tym roku w Nowym Mieście Lubawskim i nie wyobrażamy sobie, aby inaczej było w najbliższą sobotę w Drezdenku!

W niedzielę 30 sierpnia, na ostatni w tym roku koncert, ekipa "Lata z Radiem" przeniesie się do Wałcza, gdzie na Stadionie Miejskim pojawią się Łzy, Natalia Przybysz i Andrzej Piaseczny.

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

Oglądaj, kiedy chcesz >>>
perfect LzR 2015 1200 .JPG
Koncerty gwiazd Lata z Radiem

W obu miastach, za sprawą kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, na scenie pojawi się kilkanaście gwiazd światowego formatu w swoich niezapomnianych przebojach, a wśród nich m.in.: Abba, Bee Gees, Shakin Stevens, Helena Vondraćkowa, Modern Talking, Smokie, Boys, Sabrina i wielu innych.

Podobnie jak podczas całej tegorocznej trasy nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W obu miastach specjalny program dla dzieci przygotowało Centrum Uśmiechu, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Czytaj także

Paweł i Łukasz Golcowie: Bernadetka istniała naprawdę, i to nie jedna

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 16:59
- Nas Bernadetki cały czas inspirują do pisania piosenek i grania koncertów. Gdy jedziemy na jakiś występ, zawsze mamy ze sobą w samochodzie kilka lornetek - śmieje się Paweł Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kalejdoskop" - przygoda życia Andrzeja Piasecznego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 13:45
Andrzej Piaseczny wydał płytę, o której nie można powiedzieć "kolejny krążek polskiego wokalisty". Dlaczego? Bo taki album "nagrywa się raz w życiu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 21:48
Przedostatni weekend trasy koncertowej Lata z Radiem udowodnił, że mimo schyłku wakacji, chęci do zabawy nie brakuje – w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim bawiło się w sumie ponad 50 tysięcy osób. Specjalnie dla fanów Radiowej Jedynki zagrali: Andrzej Piaseczny, Blue Café, Golec uOrkiestra, Big Cyc i Formacja Nieżywych Schabuff.
rozwiń zwiń