Karol Strasburger: nie jestem zdalnie sterowany

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2015 15:15
- Staram się nie ulegać krzykliwym modom, które przyszły do nas chyba z "wielkiego świata", którym się kiedyś zachwycaliśmy. W "Familiadzie" rozmawiamy normalnie - opowiada gospodarz popularnego teleturnieju.
Audio
  • Karol Strasburger o 21 latach z "Familiadą" oraz pracy na planie serialu "Noce i dnie" (Lato z Radiem/Jedynka)
Wygrane w specjalnych odcinkach Familiady przekazywane są cel charytatywny. Nz. prowadzący program Karol Strasburger oraz Łukasz Myc, Adam Krzykowski, Dariusz Bohatkiewicz, Witold Tabaka, Marta Kielczyk - dziennikarze Panoramy grali kontra aktorzy serialu Barwy Szczęścia
Wygrane w specjalnych odcinkach "Familiady" przekazywane są cel charytatywny. Nz. prowadzący program Karol Strasburger oraz Łukasz Myc, Adam Krzykowski, Dariusz Bohatkiewicz, Witold Tabaka, Marta Kielczyk - dziennikarze "Panoramy" grali kontra aktorzy serialu "Barwy Szczęścia"Foto: PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk

Karol Strasburger nie korzysta z promptera czy podpowiedzi wydawcy w słuchawce. - Nie lubię robić czegoś na siłę, wolę jeśli wychodzi naturalnie. Informacje, które podaję są wynikiem moje kontaktu z ludźmi - podkreśla gość "Lata z Radiem".

Gospodarzowi "Familiady", która nadawana jest w Telewizji Polskiej od 17 września 1994 roku, zależy szczególnie na wzajemnej życzliwości z uczestnikami. - Myślę, że w tym leży siła tego programu - dodaje.

Czytaj także >>>
lwy gdynia PAP 1200_660.jpg
"Noce i Dnie" Najlepszym Filmem 40-lecia FF w Gdyni

Co w ciągu tych lat zmieniło się w "Familiadzie"? Do jakich nietypowych sytuacji prowadzą czasem żarty, które Karol Strasburger opowiada na początku odcinka? O tym także w nagraniu audycji, której gość wspomina także pracę na planie serialu "Noce i dnie" i słynny pocałunek wśród nenufarów.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Karolina Rożej

Gość: Karol Strasburger (aktor, gospodarz "Familiady")

Data emisji: 17.09.2015

Godzina emisji: 9.20

asz/kd

Czytaj także

Bodo Kox debiutuje w teatrze. "Moje drugie imię to kompromis"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2015 19:32
- Zawsze istnieje jakiś gorset. W instytucji takiej jak np. telewizja nie mogę robić tego, co mi się podoba. Moje pomysły są w większości nieemisyjne - mówił w Jedynce reżyser.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Karbala" - twórcy zdradzają kulisy powstawania filmu

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2015 13:12
- Nie byliśmy gotowi na to, co wydarzyło się podczas pracy nad "Karbalą" w Jordanii - stwierdzili w radiowej Jedynce Bartłomiej Stępniak i Tomasz Matraszek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Henryk Sawka rysuje pomysły słuchaczy Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 13:52
Bohaterem obrazka został żółw - maskotka "Lata z Radiem". Rysunek powstał szybko, ale by wypełnić dowcipem "dymek" rysownik zorganizował spontaniczny konkurs.
rozwiń zwiń