Lato z Radiem 2016. W niedzielę gramy w Płońsku

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2016 07:00
Na letniej scenie pojawią się m.in.: Natalia Szroeder, Blue Cafe i Afromental, a doskonałą zabawę dla najmłodszych zapewnią Arka Noego i Centrum Uśmiechu.
Lato z Radiem 2016. W niedzielę gramy w Płońsku
Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

W sobotę 16 lipca bawiliśmy się Miastku. Niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zapewnili Tomasz Kamiński, LeszczeRyszard Rynkowski oraz gwiazda wieczoru grupa Pectus. W wyjątkowym koncercie dla najmłodszych wystąpiła też Arka Noego, a imprezę poprowadził duet – Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.

Na tym jednak nie koniec atrakcji tego weekendu. W niedzielę 17 lipca, ekipa "Lata z Radiem" zawita do Płońska gdzie na terenach rekreacyjnych "Rutki" wystąpią Natalia SzroederBlue Cafe oraz jak zawsze naładowany pozytywną energią Afromental. Dla najmłodszych widzów zaśpiewa Centrum Uśmiechu.

Niedzielny koncert poprowadzi Marcin Kusy, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

tj