Hanna Śleszyńska: będą nowe odcinki "Daleko od noszy"

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 12:09
- Jest pomysł i trwają rozmowy by powstały nowe odcinki tego bardzo popularnego, wciąż powtarzanego i licznie oglądanego serialu - ujawniła w radiowej Jedynce aktorka.
Audio
  • Hanna Śleszyńska aktorka i piosenkarka o pracy, życiu, szczęściu (Lato z radiem/Jedynka)
Hanna Śleszyńska na pożegnalnym spotkaniu ekipy serialu Daleko od noszy, styczeń 2009
Hanna Śleszyńska na pożegnalnym spotkaniu ekipy serialu "Daleko od noszy", styczeń 2009 Foto: PAP/Stach Leszczyński

Ujawniając plany kontynuacji serialu o zwariowanym szpitalu, Hanna Śleszyńska stwierdziła, że zarówno aktorzy jak i "ojciec" tego serialu - Krzysztof Jaroszyński popierają ten pomysł, ale jest w nich trochę niepokoju, jak będzie wyglądał powrót na plan "Daleko od noszy" po kilku latach przerwy.

Obecnie Śleszyńska gra w dwóch serialach telewizyjnych. - Praca na planie filmowym przynosi wiele niespodzianek - wyznała. - Kilka dni temu, przy nagrywaniu w Supraślu scen do "Blondynki", gdzie scenariusz przewidywał przejazd limuzyny przez skąpane słońcem miasteczko, na ustanie deszczu czekaliśmy aż 4 godziny - wspominała aktorka.

Mówiła też ona o życiu i szczęściu. - Z wiekiem życie uczy człowieka doceniania wielu rzeczy. Sukces to rzecz względna, zawsze można przecież odnieść większy - stwierdziła Hanna Śleszyńska i przyznała, że czuje się szczęśliwa. - Kieruję się dewizą, że trzeba sobie wyznaczyć granicę zadowolenia, jak w śpiewanej przeze mnie zawsze na zakończenia recitali piosence "Troszeczkę słońca". Utwór jest o tym, że nie wolno przegapiać drobnych, dobrych chwil - podkreślała aktorka.

Czy jest coś, co gość Jedynki zmieniłaby w swoim życiu i dokąd niebawem wybiera się na wakacje, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem"

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Hanna Śleszyńska (aktorka, piosenkarka)

Data emisji: 19.07.2016

Godzina emisji: 9.23

ab/pg

Czytaj także

Polak na planie "Wspaniałego stulecia"

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 13:00
Jedynkę odwiedził Mateusz Gieryn - łucznik konny i instruktor jazdy konnej, który szkolił aktorów "Wspaniałego stulecia", a także zagrał w tym serialu. Jak twierdzi, na plan trafił... zupełnym przypadkiem.
rozwiń zwiń