Lato z Radiem 2016 odwiedzi Kalisz i Stegnę

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2016 15:50
Już w najbliższy weekend, 6 i 7 sierpnia, na letniej scenie radiowej Jedynki pojawią się m.in.: Ireneusz Dudek, Varius Manx, De Mono, Maleo Reggae Rockers, Feel i Pectus. Rodzinną atmosferę i doskonałą zabawę najmłodszym zapewni Arka Noego.
Koncert De Mono na trasie Lata z Radiem
Koncert De Mono na trasie "Lata z Radiem"Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

W sobotę 6 sierpnia publiczności zgromadzonej na terenach zielonych przy placu Bohaterów Westerplatte w Kaliszu niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zapewnią Ireneusz Dudek, Varius Manx z Kasią Stankiewicz i gwiazda wieczoru – zespół De Mono. Z wyjątkowym programem dla najmłodszych wystąpi Arka Noego. Imprezę poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

Następnego dnia, w niedzielę 7 sierpnia, ekipa Lata z Radiem przeniesie się nad morze do Stegny. W stolicy radiowej Jedynki na placu przy ul. Jagiełły wystąpią Maleo Reggae Rockers, oraz zespoły Feel i Pectus. Dla najmłodszych widzów zaśpiewa ponownie Arka Noego. Niedzielny koncert poprowadzi Marcin Kusy. Gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Bogdan Sawicki.

Dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały są retransmitowane na antenie TVP3.

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

***

materiały promocyjne/pg

Czytaj także

Pectus ze złotą płytą na koncertach Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 14:55
Zespół braci Tomasza i Macieja Szczepaników wyruszy na trasę koncertową Lata z Radiem 2016. Podczas występów zabrzmią utwory z płyty "Kobiety".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem. Maleo Reggae Rockers: chcemy bombardować miłością

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 17:00
- W obliczu tego, co dzieje się teraz w Europie i na świecie przesłanie Boba Marleya staje się jeszcze bardziej aktualne. Nam też zależy, żeby poprzez muzykę dawać ludziom miłość i nadzieję - mówi Dariusz Malejonek, lider Maleo Reggae Rockers.
rozwiń zwiń