Lato z Radiem zagra w Augustowie i Grajewie

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 02:00
W najbliższy weekend odwiedzimy Suwalszczyznę i Mazury. 20 i 21 sierpnia w Augustowie i Grajewie dla słuchaczy Radiowej Jedynki zagrają m.in. Perfect, Golec uOrkiestra, Maleo Reggae Rockers, Patrycja Markowska i Natalia Szroeder.
Występ grupy Perfect
Występ grupy PerfectFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

W sobotę 20 sierpnia na plaży przy amfiteatrze nad jeziorem Necko w Augustowie niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zagwarantują: LokaPatrycja Markowska oraz gwiazda wieczoru – zespół Perfect. Wyjątkowy program dla najmłodszej publiczności przygotowała grupa Dzieci z Brodą. Imprezę poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen z Programu 1 Polskiego Radia.

Transmisja wideo koncertów na stronie latozradiem.pl.

Następnego dnia, w niedzielę 21 sierpnia, ekipa "Lata z Radiem" przeniesie się do Grajewa, gdzie na boisku sportowym przy Klubie Hades (ul. Wojska Polskiego) wystąpią: Golec uOrkiestraMaleo Reggae Rockers i Natalia Szroeder, a dla młodszych widzów zaśpiewają Dzieci z Brodą. Niedzielny koncert poprowadzi Marcin Kusy. Gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.
W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy internauta może zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – są na bieżąco aktualizowane w serwisie.

mat.promocyjne/tj

Czytaj także

Lato z Radiem. Maleo Reggae Rockers: chcemy bombardować miłością

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 17:00
- W obliczu tego, co dzieje się teraz w Europie i na świecie przesłanie Boba Marleya staje się jeszcze bardziej aktualne. Nam też zależy, żeby poprzez muzykę dawać ludziom miłość i nadzieję - mówi Dariusz Malejonek, lider Maleo Reggae Rockers.
rozwiń zwiń