Lato z Radiem. W sobotę gramy w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 09:20
Na letniej scenie Programu 1 Polskiego Radia wystąpi Arka Noego, Loka, Patrycja Markowska, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Perfect.
Na scenie Lata z Radiem ponownie wystąpi Patrycja Markowska
Na scenie Lata z Radiem ponownie wystąpi Patrycja MarkowskaFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Suwalszczyzna jest kolejnym przystankiem na trasie koncertowej Lata z Radiem - w sobotę 20 sierpnia odwiedzimy bowiem Augustów.

Na plaży przy amfiteatrze nad jeziorem Necko niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zagwarantują: LokaPatrycja Markowska oraz gwiazda wieczoru – zespół Perfect.

Transmisja wideo koncertów na stronie latozradiem.pl.

Wyjątkowy program  przygotowała też Arka Noego, a całą imprezę poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.
W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy internauta może zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – są na bieżąco aktualizowane w serwisie.

mat.promocyjne/tj

Czytaj także

Lato z Radiem. Maleo Reggae Rockers: chcemy bombardować miłością

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 17:00
- W obliczu tego, co dzieje się teraz w Europie i na świecie przesłanie Boba Marleya staje się jeszcze bardziej aktualne. Nam też zależy, żeby poprzez muzykę dawać ludziom miłość i nadzieję - mówi Dariusz Malejonek, lider Maleo Reggae Rockers.
rozwiń zwiń