Teresa Lipowska: wiele osób przychodzi do mnie po radę

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 11:00
- Smak i popularność serialu "M jak miłość" wynika z tego, że integracja rodziny jest tak wspaniała. Do seniorów rodu, także do mnie, ludzie przychodzą po radę, po pomoc - mówi Teresa Lipowska, aktorka, seniorka rodu Mostowiaków. Jak przyznaje, stara się służyć swoją wiedzą także w życiu prywatnym, ale nigdy nie narzuca swojego zdania.
Audio
Teresa Lipowska i Roman Czejarek
Teresa Lipowska i Roman CzejarekFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Mówię: "moim zdaniem było tak i tak. W moim przypadku było tak i tak i było dobrze". Narzucanie nie jest dobre, bo powoduje kontrę. Jak ty mi każesz przestawić w lewo, to przestawię w prawo - ocenia gość "Lata z Radiem". Teresa Lipowska nie ukrywa, że możliwość pomocy innym jest dla niej źródłem szczęścia. - Zaczynając 80. rok życia, mam ogromnie dużo doświadczeń. Są one i bolesne, i radosne - dodaje.  

Właśnie w czwartek mija 17 lat od kiedy padł pierwszy klaps na planie serialu "M jak miłość", a już niebawem rozpocznie się emisja kolejnego sezonu w TVP2.

Jakie rady Teresa Lipowska ma dla tych, którzy marzą o aktorstwie? Bez czego kariera aktora nie może się udać? Czego nie lubi w swojej popularności? Czego w serialu jej zdaniem brakuje? W rozmowie aktorka wspominała także swoją współpracę z Teatrem Polskiego Radia. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Teresa Lipowska (aktorka)

Data emisji: 24.08.2016

Godzina emisji: 9.24

gs/mg

Czytaj także

Rudolf Valentino - od fordansera do amanta

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 12:00
- Był pierwszym aktorem otoczonym kultem, rozszarpywanym przez fanki. Nawet jego samego to zdumiewało - mówił o aktorze w 90. rocznicę jego śmierci krytyk filmowy Andrzej Kołodyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat z lotu ptaka, czyli być baloniarzem

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 12:14
Jedni mówią, że to szaleńcy bo ryzykują życiem. Inni, że są marzycielami. - My tylko mierzymy się z naturą, dlatego to jest tak piękne - powiedział w Jedynce instruktor baloniarstwa Bazyli Dawidziuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda: "Lato z Radiem" to też jedno z moich najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 14:00
- Audycja zawsze była obecna, gdy w dzieciństwie spędzałem wakacje z moimi dziadkami w Starym Sączu - mówił w Jedynce prezydent RP.
rozwiń zwiń