Beata Kozidrak: to jedna z najpiękniejszych płyt w moim dorobku

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 15:00
- To, co za mną, jest bardzo istotne. Ważne. To budowało to, kim jestem, ale nie zanurzam się w tym, co było. Nie rozpatruję co zrobiłam, jaka byłam, po prostu idę do przodu. To jest dla mnie najbardziej istotne... Ważna jest dla mnie nowa płyta, która ukaże się 16 września - podkreśla artystka.
Audio
  • Beata Kozidrak: najważniejsze jest przede mną (Lato z Radiem/Jedynka)
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak Foto: materiały prasowe

Jaki będzie nowy album Beaty Kozidrak? - To chyba jedna z najpiękniejszych płyt w moim dorobku. Wyjątkowa. Coś pożegnałam w moim życiu, coś powitałam. Te zmiany były mi potrzebne, abym się rozwijała. Spełniłam swoje kolejne marzenie: jest orkiestra i chór gospel. Są piosenki, ballady przy których moje przyjaciółki płaczą, są też takie jak "Upiłam się tobą", które dają energię. Każda z nich mogłaby być singlem - mówi wokalistka o albumie "B3".

Beata Kozidrak opowiadała o swoim ukochanym Lublinie, do którego wciąż wraca i o Warszawie w której mieszka. Co w niej najbardziej ceni? Czy lubi być sama ze sobą? Jakie ma wspomnienia związane z "Latem z Radiem"? Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której zaprezentowaliśmy także niezwykłe nagranie z archiwów Polskiego Radia Łódź. Piosenka o "Lecie z Radiem" w wykonaniu Beaty Kozidrak pochodzi z końca lat 70.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem"

Prowadzi:  Małgorzata Raducha

Goście: Beata Kozidrak (wokalistka)

Data emisji: 26.08.2016

Godzina emisji: 9.23

gs/mg

Czytaj także

Świat z lotu ptaka, czyli być baloniarzem

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 12:14
Jedni mówią, że to szaleńcy bo ryzykują życiem. Inni, że są marzycielami. - My tylko mierzymy się z naturą, dlatego to jest tak piękne - powiedział w Jedynce instruktor baloniarstwa Bazyli Dawidziuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda: "Lato z Radiem" to też jedno z moich najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 14:00
- Audycja zawsze była obecna, gdy w dzieciństwie spędzałem wakacje z moimi dziadkami w Starym Sączu - mówił w Jedynce prezydent RP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teresa Lipowska: wiele osób przychodzi do mnie po radę

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 11:00
- Smak i popularność serialu "M jak miłość" wynika z tego, że integracja rodziny jest tak wspaniała. Do seniorów rodu, także do mnie, ludzie przychodzą po radę, po pomoc - mówi Teresa Lipowska, aktorka, seniorka rodu Mostowiaków. Jak przyznaje, stara się służyć swoją wiedzą także w życiu prywatnym, ale nigdy nie narzuca swojego zdania.
rozwiń zwiń