Lato z Radiem. W sobotę gramy w Kutnie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 01:00
To już przedostatni przystanek podczas tegorocznej trasy koncertowej . Na pożegnanie wakacji ekipa radiowej zaprasza do Kutna.
Maleo Reggae Rockers, Rafał Brzozowski i Andrzej Piaseczny wśród gwizd sobotniego koncertu w Kutnie
Maleo Reggae Rockers, Rafał Brzozowski i Andrzej Piaseczny wśród gwizd sobotniego koncertu w KutnieFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

W sobotę, 27 sierpnia na stadionie miejskim niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zapewnią Maleo Reggae RockersRafał Brzozowski oraz gwiazda wieczoru – Andrzej Piaseczny. Wyjątkowy program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu. Imprezę poprowadzi duet, nie tylko radiowy, czyli Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen.

Transmisja wideo koncertów na stronie latozradiem.pl.

Natomiast na ostatni koncert tegorocznej trasy zapraszamy w niedzielę, 28 sierpnia, do Otwocka. De MonoGolec uOrkiestra oraz T-Love, to zespoły, które zapewnią wieczór pełen niezapomnianych emocji, nie tylko muzycznych. Wcześniej na scenie dla najmłodszych wystąpi Arka Noego. Finałową imprezę poprowadzi Marcin Kusy, a w studiu plenerowym Radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę BieńczyckąKarolinę Rożej oraz Bogdana Sawickiego.
Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". W serwisie również relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów. 

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

Patrycja Markowska: duety z ojcem to magiczne chwile

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 22:46
- Z czasem, gdy dorobiłam się własnego repertuaru, łatwiej zaczęło mi przychodzić śpiewanie z ojcem - powiedziała piosenkarka, która podczas koncertu Lata z Radiem wystąpiła z Grzegorzem Markowskim.
rozwiń zwiń