Tadeusz Chudecki powrócił z europejskich wojaży

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 12:00
- Moje ostatnie wakacje były nieprawdopodobne. Współreżyserowałem dla TVP1 program "Akcja wakacje" i co tydzień byłem w innym kraju, a dzięki temu mogłem się z państwem kontaktować i opowiadać o moich przygodach - mówi Tadeusz Chudecki.
Audio
  • Tadeusz Chudecki o swoich podróżach (Lato z Radiem/Jedynka)
Tadeusz Chudecki
Tadeusz ChudeckiFoto: PAP/Marcin Kmieciński

Aktor, reżyser i miłośnik podróży przez całe wakacje relacjonował swoje wyjazdy w audycji "Lato z Radiem" w cyklu "Gdzie jest Tadek".

- Zachwyciłem się Czarnogórą. Polecam ją, póki nie jest tam tłoczno. Do początku listopada powinno być też ciepło. Ale moim ukochanym krajem są Włochy - zapewnia Chudecki.

W audycji podpowiada też jak podróżować, nie mając za wiele czasu ani dużego budżetu i zdradza, dokąd udało mu się ostatnio kupić bilet za... złotówkę!

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem"

Prowadzi: Małgorzata Raducha

Gość: Tadeusz Chudecki

Data emisji: 1.09.2016

Godzina emisji: 9.22

mg/tj

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Nowy cykl podróżniczy "Gdzie jest Tadek?"

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 12:26
Rusza kolejna trasa "Lata z radiem". Zapraszamy na koncerty plenerowe, ale także do odbiorników. Przygotowaliśmy jak zawsze moc atrakcyjnych cykli i konkursów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nielegalne pamiątki. Uważaj, co przywozisz!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 14:50
Muszle, fragmenty rafy koralowej, buty i torebki wykonane z egzotycznych skór - nie wszystkie tego typu pamiątki możemy legalnie wwieźć do kraju. Zakaz obejmuje przedmioty, których produkcja przyczynia się do degradacji zagrożonych gatunków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. "Augustów jest najpiękniejszy"

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 13:05
- Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, ale nigdzie nie jest tak, jak w Augustowie. Można łączyć pracę i wypoczynek. Wystarczy tylko wyjść poza stereotyp, że to miasto turystyczne, jeziora i sporty wodne. Tutaj jest co robić cały rok - deklarują przedsiębiorcy Michał Serkies i Robert Hanisz, mieszkańcy Augustowa z wyboru.
rozwiń zwiń