Maciej Miecznikowski: kiedyś chciałem pracować w szkole

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 18:20
- Zrezygnowałem z tego, bo nie umiałem utrzymać dyscypliny. Teraz moje dzieci wchodzą mi na głowę - mówił piosenkarz Miecznikowski w radiowej Jedynce, w Dniu Ojca.  
Audio
  • Maciej Miecznikowski w radiowej Jedynce (Lato z Radiem/Jedynka)
Maciej Miecznikowski
Maciej Miecznikowski Foto: Wojciech Kusiński/PR

- Bardzo ulegam swoim dzieciom, ale też staram się bardzo być z nimi, choć w tym zawodzie jest to trudne - opowiadał gość "Lata z Radiem".

Wokalista przyniósł do studia dwie płyty z których zaprezentował swój duet z Olgą Szomańską i piosenkę Nat King Cole’a z Krzysią Górniak grającą na gitarze. Muzyk przekazał dobrą wiadomość fanom Leszczy, że nie rozstał się z zespołem na zawsze i planuje z nim "coś tam zrobić". Nie chciał jednak zdradzic szczegółów. 

Miecznikowski pokazał też swoją aktorską twarz. 7 lipca w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się premiera musicalu-opery "Dzień Świra". Przedstawienie według libretta Marka Koterskiego i z muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego reżyseruje Marcin Kołaczkowski.

sztukoteka/You Tube

Maciej Miecznikowski wciela się w głównego bohatera. - Troszkę się bałem zwłaszcza, że gram postać, którą odtwarzali już inni aktorzy. Jak się robi coś, co było, to trzeba zrobić inaczej - wyjaśnia artysta.

Jak więc podszedł do roli? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Sława Bieńczycka

Gość: Maciej Miecznikowski (muzyk, wokalista, aktor) 

Data emisji: 23.06.2017

Godzina emisji: 9.39 

zi/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sakwa czy plecak? Henryk Sytner i jego sposób na rower

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 19:42
- Jestem zdecydowanym przeciwnikiem bicia rekordów rowerowych, bo moim zdaniem tego typu wycieczki mają czemuś służyć i sprawić, byśmy mogli dotrzeć do miejsc, do których innym sposobem się nie dostaniemy - mówi dziennikarz radiowej Trójki Henryk Sytner.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polska smakuje". Lokalne produkty zawsze pod ręką

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 15:38
- "Polska smakuje" to uniwersalne hasło, które mówi o tym, że nasza żywność jest bardzo dobra - mówi w radiowej Jedynce Łukasz Hołubowski, prezes Agencji Rynku Rolnego.
rozwiń zwiń