X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

T.Love na koncercie "Lata z Radiem" podbił Świeradów-Zdrój

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 23:00
W niedzielę 2 lipca na trasie "Lata z Radiem" 2017 był Świeradów-Zdrój. Publiczność zaczarował Maciej Pol. Po nim zagrał i zaśpiewał zespół Jary Oddział Zamknięty. Następnie na scenę wyszedł Blue Cafe. Koncert zakończył występ gwiazdy wieczoru grupy T-Love z Muńkiem Staszczykiem, który podbił serca słuchaczy i podziękował im, że wytrwali mimo padającego deszczu.
Audio
  • Kinga Miakienko oprowadza po Czarcim Młynie (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Tomasz Mitkiewicz (przewodnik rowerowy, GOPR-owiec) radzi, dokąd wybrać się w okolicach Świeradowa-Zdroju na wycieczkę rowerową (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Szymon Witkowski (SKI & SUN) opowiada o kolejce gondolowej w Świeradowi-Zdroju (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Lubomir Leszczyński (nadleśniczy Nadleśnictwa Świeradów) opowiada o okolicznych lasach i kryjących się wśród drzew atrakcjach (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Dorota Marek opowiada o pomniku żabki w Świeradowie-Zdroju (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Witold Dziekan opowiada o walorach wody radonowej (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Roman Kapszewicz opowiada o trasach turystycznych wokół Świeradowa-Zdroju (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Prof. Tomasz Konopka radzi, jak dbać o zęby i wyjaśnia, jaki związek ma stan jamy ustnej ze słuchem (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Roland Marciniak (burmistrz Świeradowa-Zdroju) opowiada o sukcesach miasta, w tym o bezpłatnej komunikacji (Lato z Radiem/Jedynka)
Muniek Staszczyk na scenie Lata z Radiem w Świeradowie-Zdroju
Muniek Staszczyk na scenie "Lata z Radiem" w Świeradowie-ZdrojuFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski/Polskie Radio

Miejscem koncertu była górska miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa położona nieopodal granicy z Czechami i Niemcami. To doskonałe miejsce do wycieczek w Góry Izerskie. Świeradów-Zdrój leży w otoczeniu miast: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Lubań, Zgorzelec, Szklarska Poręba. Ze Świeradowa blisko także do czeskiego Liberca bądź Görlitz w Niemczech.

Do studia plenerowego radiowej Jedynki zapraszali Marta Januszewska i Roman Czejarek, którzy prowadzili też koncert. Relacje zza kulis przeprowadzali dla słuchaczy Jedynki Agnieszka Kunikowska i Bogdan Sawicki.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z - internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również znajdą się w serwisie.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne będzie Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem"

Prowadzą: Roman Czejarek i Marta Januszewska

Goście: Kinga Miakienko, Tomasz Mitkiewicz (przewodnik rowerowy, GOPR-owiec), Szymon Witkowski (ośrodek SKI & SUN), Lubomir Leszczyński (nadleśniczy Nadleśnictwa Świeradów), Dorota Marek (Urząd Miasta Świeradów-Zdrój), Witold Dziekan i Barbara Kusińska (pijalnia wód), Roman Kapszewicz (przewodniok sudecki), prof. Tomasz Konopka (specjalista chorób zębów i przyzębia), Roland Marciniak (burmistrz Świeradowa-Zdroju)

Data emisji: 2.07.2017

Godzina emisji: 10.10

(mat. prasowe/ag/mg)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem. We Włocławku tłum oklaskiwał gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 15:51
W drugim dniu koncertów "Lata z Radiem" zawitaliśmy do Włocławka. Na naszej scenie wystąpili m.in. Dawid Kwiatkowski, Hey i IRA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsze koncerty trasy "Lata z Radiem" za nami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 13:18
Koncertami w Płońsku i Włocławku rozpoczęła się tegoroczna trasa "Lata z Radiem". Miłośnicy dobrej muzyki, rodzinnej atmosfery i wspaniałej zabawy spotkali się na koncertach Maryli Rodowicz, Kasi Popowskiej, Szymona Wydry & Carpe Diem, Dawida Kwiatkowskiego, Hey i IRY.
rozwiń zwiń