Magda Steczkowska: przy mężu czuję się sobą

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 17:51
- Moje inspiracje muzyczne pochodzą z życia. Nowy utwór "Maska" jest o moim mężu, czyli człowieku, przy którym czuję się naprawdę sobę - mówi wokalistka, Magda Steczkowska.
Audio
  • Rozmowa z Magdą Steczkowską o jej płycie "Maska" (Lato z Radiem/Jedynka)
- Jacek Cygan i Marek Kościkiewicz mają niezwykły dar pisania jak kobiety. Gdy dostałam ich teksty popłakałam się - przyznaje Magda Steczkowska
- Jacek Cygan i Marek Kościkiewicz mają niezwykły dar pisania jak kobiety. Gdy dostałam ich teksty popłakałam się - przyznaje Magda SteczkowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio
Okładka singla "Maska" Magdy Steczkowkiej Okładka singla "Maska" Magdy Steczkowskiej

Jako dziecko Magda Steczkowska marzyła o tym, by zaśpiewać piosenkę do jednego z filmów Walta Disneya. Zdarzało się jej ćwiczyć różnego rodzaju miny przed lustrem, choć to muzyka, a nie aktorstwo, determinowała życie rodziny Steczkowskich. Dla Magdy Steczkowskiej przygoda z graniem rozpoczęła się od altówki, choć jak po latach przyznaje, nigdy nie lubiła grać, bo nie przepadała za żmudnymi ćwiczeniami.

- Dziś chętnie gram na ślubach, przy ognisku czy innych okazjach towarzyskich, ale robię to już tylko dla przyjemności. Życie artysty z boku może się wydawać proste, ale nie jest łatwo, choć wszystko jest możliwe, jeśli ma się cudownego męża, takiego jak mój - zdradza artystka.

Dlaczego jedną z ulubionych dat dla Magdy Steczkowskiej jest 30 stycznia? Jak artystka łączy życie artystyczne z rodzinnym? Gdzie spotkała swojego wspaniałego męża? Kiedy będzie można posłuchać jej na żywo? Dlaczego artystka panicznie bała się psów? Zapraszamy do słuchania.


***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Magda Steczkowska (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 18.07.2017

Godzina emisji: 9.27

sm/ag

Czytaj także

Magda Steczkowska: czas pokazał, że jestem solową artystką

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 19:00
- Płyta "Nie na zawsze", to kontynuacja tego, co robiłam do tej pory, ale po raz pierwszy będzie to płyta wydana pod moim nazwiskiem. Do tej pory nagrywałam z zespołem Indygo – przypomina wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"… nie na zawsze" Magdy Steczkowskiej to płyta o bogactwie miłości

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 14:50
- Tworzyłam tę płytę bardzo długo. Jestem za nią odpowiedzialna od pierwszej myśli do samego końca. Właściwie pracowaliśmy nad nią wspólnie z moim mężem, bo to on jest mózgiem tej operacji – mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Steczkowska: tej piosenki zazdroszczą mężowi koledzy

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 18:57
- "Maska" to kobieca i zmysłowa piosenka o odnalezieniu siebie pod wpływem miłości życia - mówi wokalistka, Magda Steczkowska.
rozwiń zwiń